Karolak opublikował zdjęcia dzieci, fani szaleją. "Ząb w ząb podobny!"

Tomasz Karolak chwali się dziećmi na Instagramie.
Tomasz Karolak chwali się dziećmi na Instagramie. Instagram/tomaszkarolak_official
Tomasz Karolak opublikował na Instagramie zdjęcia dzieci i podzielił fanów. Jedni są przekonani, że Leon i Lena wyglądają jak kopie swojego taty, drudzy wręcz przeciwnie – nie widzą żadnego podobieństwa.

Gdy Viola Kołakowska opublikowała zdjęcie synka towarzyszącego jej w czasie kąpieli, w sieci zawrzało. Zdjęcie 5-latka siedzącego na brzegu wanny pojawiło się w większości portali plotkarskich, a internauci zastawiali się, czy mamie wypada brać kąpiel w towarzystwie dziecka.
Zdjęcia, które opublikował na Instagramie partner Violi, Tomasz Karolak, nie wzbudziły aż takich kontrowersji. Tym razem fani zastanawiają się, kogo przypomina Leon i jego starsza siostra Lena – mamę czy tatę?
Jak tylko zdjęcie Leona pojawiło się na Instagramie, fani aktora od razu zwrócili uwagę na charakterystyczną przerwę między zębami u chłopca.
komentarze internautów
Instagram/tomaszkarolak_official

– Szok, jacy podobni. Szczególnie 2 górne ząbki.
– Ząb w ząb podobny.
– On te ma diastemę? Niesamowita jest genetyka.
– Cały Tata. Przerwa w ząbkach jak u Taty.

Przy zdjęciu aktora z 10-letnią Leną fani nie byli aż tak zgodni. Choć dominowały głosy, że podobieństwo jest uderzające, nie zabrakło komentarzy, że Lena bardziej przypomina mamę.
Do kogo są podobni Leon i Lena, do taty czy do mamy?
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE