Od tej pory przestaniesz przygotowywać naleśniki w tradycyjny sposób. Poznaj genialny trik

Genialny trik na naleśniki.
Genialny trik na naleśniki. YouTube Handimania
Ten prosty patent odmieni przygotowywanie śniadania uwielbianego przez większość dzieci. Nie dość szybko i łatwo przyrządzisz naleśniki, to jeszcze nie pobrudzisz naczyń, bo nie będziesz ich potrzebować. Jeśli ty lub twoje dzieci jesteście wielkimi fanami naleśników, ale nie chciało ci się ich często robić, ze względu czas i ilość brudnych naczyń, zdecydowanie powinnaś obejrzeć ten krótki filmik.

Diabeł tkwi w... butelce
Co przyrządzasz na śniadanie, jeśli chcesz mieć gwarancję, że twoje dziecko je zje śniadanie? Większość rodziców odpowie jednogłośnie - „Naleśniki!”. Dzieci je uwielbiają, ale nam często łatwiej, bo szybciej i bez brudzenia naczyń jest zrobić kanapkę niż brać się za przygotowywanie naleśników. A gdyby tak można było zrobić naleśniki bez brudzenia naczyń?

Jak zrobić naleśniki?
Zapomnij o mikserze! Zamiast niego weź lejek i butelkę. Przygotuj składniki na ciasto naleśnikowe, a następnie wlej je do butelki. Pomocny będzie lejek. Teraz zakręć i potrząsaj do wymieszania składników. Tak przygotowane ciasto możemy wygodnie wylewać na rozgrzaną patelnię prosto z butelki.
Nadmiar ciasta możesz przechować w lodówce w zamkniętej butelce.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE