Lew, Panna czy Strzelec? Wiemy, kto jest najlepszym ojcem

Ranking najlepszych ojców wg znaków zodiaku.
Ranking najlepszych ojców wg znaków zodiaku. Prawo autorskie: halfpoint / 123RF Zdjęcie Seryjne
Czuły i opiekuńczy czy apodyktyczny i zrzędliwy? Oto ranking najlepszych ojców według ich znaków zodiaku.

1. Koziorożec
Tata Koziorożec zrobi wszystko, żeby uszczęśliwić swoje dziecko i swoją rodzinę. Choć czasem może wydawać się chłodny i niezbyt często okazuje emocje, jest cierpliwy, odpowiedzialny i sumiennie wywiązuje się ze wszystkich obowiązków.

2. Rak
Raki to doskonali ojcowie. Są czułe i opiekuńcze, świetnie sprawdzają się w roli ojców. Dzieci czują się przy nich bezpieczne i kochane, potrafią im okazać wiele miłości.

3. Lew
Tata Lew jest dumną głową rodziny. Walczy o swoje dzieci, zachęca je wyznaczania celów i pogoni za marzeniami, nawet tymi nierealnymi. Lubi być doceniany i mieć poczucie, że sukces jego dzieci to po części jego zasługa.

4. Byk
Byk jest jednym z najbardziej opiekuńczych znaków. Zrobi wszystko, żeby zapewnić bezpieczeństwo swojej rodzinie. Musi się jednak nauczyć, że dziećmi nie można dyrygować i z czasem trzeba pozwolić im iść własną drogą.

5. Waga
Tata Waga to świetny dyplomata, który nauczy dzieci, jak rozwiązywać problemy dyskusją, nie pięściami. To świetny słuchacz oddany rodzinie. Ma jedną wadę – jego dążenia do sprawiedliwości sprawiają, że dzieci wchodzą mu na głowę.

6. Ryby
Nikt nie stworzy takiej więzi z dziećmi jak tata Ryby. Tatusiowie spod tego znaku świetnie odnajdują się w dziecięcym świecie – ich wyobraźnia i kreatywność sprawiają, że dzieci widzą w nich świetnego kompana zabaw.

7. Bliźnięta
Jeśli dziecko chce stworzyć więź z ojcem spod znaku Bliźniąt, musi być równie towarzyskie i otwarte. Ich relacja nie zawsze będzie przypominała relację rodzic-dziecko, ale ojciec Bliźniak z pewnością zrobi wszystko, żeby jego dziecko wyrosło na ciekawego świata i odważnego dorosłego.

8. Wodnik
Ojciec Wodnik może mieć problemy z wyrażaniem emocji. Rodzina może go zmienić i nauczyć go, jak dbać o innych i skupić się na ich potrzebach. Dzieci Wodnika będą wiedzieć, co jest w życiu najważniejsze – ojciec zrobi wszystko, żeby przekazać im wartości, które sam wyznaje.

9. Strzelec
Dzieci Strzelca wyrosną na podróżników i obywateli świata – wszystko przez to, że Strzelec ma problemy z budowaniem trwałych relacji i trudno go udomowić. To poszukiwać przygód, który będzie chciał zarazić dzieci swoją pasją i potrzebą wolności.


10. Skorpion
Tata Skorpion jest zamknięty w sobie i może mieć problemy z wyrażaniem emocji, jednak w stosunku do swoich dzieci jest lojalny jak żaden inny znak. Będzie walczył o ich dobro do ostatniej kropli krwi. Niestety, może mieć problem z budowaniem rodzinnych więzi, a dzieci mogą mieć wrażenie, że coś przed nimi ukrywa.

11. Baran
Opcje są dwie: tata Baran może być najlepszym, najbardziej wspierającym opiekunem dla swoich dzieci albo... apodyktycznym szefem, który je strofuje przy każdej możliwej okazji. Potrzeba mu partnerki, która potrafi go okiełznać i wydobyć wszystko, co najlepsze – żeby dzieci widziały go w jak najlepszym świetle.

12. Panna
Ojciec Panna lubi, kiedy wszystko idzie według jego własnego planu. Gdy ktoś nie podąża za wyznaczonymi przez niego regułami, wszczyna kłótnie. Chociaż kocha dzieci, jest wobec nich niezwykle krytyczny.

Pamiętajcie, by traktować ten ranking z przymrużeniem oka – w końcu to tylko zabawa. Miłości do dziecka nie da się określić za pomocą znaków zodiaku!
Źródło: yourtango.com
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE