Ludzie poczuli się oszukani. Misie z Fundacji TVN w Rossmann już nie po 50 zł

Ile kosztują misie?
Ile kosztują misie? Instagram/fundacjatvn
"To nie fair. Wiele osób zrezygnowało przy kasie" - piszą rozzłoszczeni internauci.

Podaruj Misia to akcja charytatywna organizowana po raz 12. przez Fundację TVN "Nie jesteś sam". Allegro i Rossmann nie zarabiają na sprzedaży misiów, a cały dochód z akcji przekazują Fundacji TVN.

Wraz z początkiem grudnia wiele dzieci czeka na pojawienie się pluszowych misiów w sieci sklepów Rossmann i na Allegro. Moja córka również. Z niecierpliwością odliczamy dni, by zobaczyć, w jakich strojach pojawi się tegoroczne misie i wybrać tego, który dołączy do naszej gromadki.

W tym roku było podobnie. Obserwujemy stronę na Facebooku „Kup misia TVN”, gdzie przedstawiane są kolejne misie.
- Mamo, on ma malutkiego misia – woła moje dziecko.
Przyglądam się zdjęciom w komentarzach, gdzie internauci chwalą się zakupem i rzeczywiście widzę, że do misia dołączona jest jego miniaturowa kopia. „Świetny pomysł, myślę sobie”, jednak za nową atrakcją idzie też nowa cena, bowiem miś z breloczkiem kosztuje nie 50 zł, a 75 zł. Możliwość zakupu misia z dodatkiem w wyższej cenie wydaje się dobrym pomysłem, ale odebranie opcji kupna samego misia w cenie, zdo której od lat ludzie są przyzwyczajeni, już nieco gorszym.

Choć TVN na Facebooku informuje, że cena misia bez dodatków to 50 zł, ludzie skarżą się, że nie ma takich w sklepach Rossmann. Przyznam, że i ja szukałam w warszawskich placówkach tej sieci, bezskutecznie. Misie był, lecz tylko po 75 zł. Może zostały wykupione jako pierwsze? Tego nie wiemy, bo TVN mimo licznych próśb internautów, milczy.


Niezliczona ilość pytań o dostępność pozostaje bez odpowiedzi! Jestem zaskoczona takim podejściem do klientów chętnych, by pomóc, jak i do pomocy oczekujących... Akcja nie ma sensu, jeśli towar nie jest dostępny. Ignorancja niewiarygodna” - liczne skargi pojawiają się na Facebooku.

"Nie ma na Allegro....w Rossmanie są za 75, o co chodzi w tym roku? Zawsze kupujemy co roku, ale o 50% więcej to przesada....".

"Dla mnie osobiście (od 4 lat kupuję misia) to mega rozczarowanie, że jestem zmuszona zakupić misia z breloczkiem i to w dodatku identyczna miniatura. Szkoda, że nie można ich mieszać lub po prostu kupować oddzielnie... Z fajnej akcji trochę poszliście w zła stronę".

"Tradycja jest rzeczą świętą. Nie zmienia się tego. Wystarczyło te breloczki sprzedawać osobno i nie byłoby problemu.".

Misie w cenie 50 zł dostępne są na Allegro. W Sklepach Rossmann i na stronie internetowej sklepu mamy możliwość zakupu tylko tych po 75 zł. Jeśli ktoś chce kupić misia bez breloczka, radzimy się pospieszyć, bo znikają z Allegro niczym świeże bułeczki. Ich droższe wersje leżą na sklepowych pólkach. Może jednak warto było dać rodzicom możliwość wyboru również w kwestii zakupów stacjonarnych?
Źródło: Kup misia TVN
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE