Uzbrój się w cierpliwość – te 3 znaki zodiaku potrafią dać w kość

Znak zodiaku ma wpływ na charakter dziecka.
Znak zodiaku ma wpływ na charakter dziecka. Prawo autorskie: vitalinka / 123RF Zdjęcie Seryjne
Data urodzenia i znak zodiaku dziecka mają wpływ na jego charakter i temperament. Niektórzy rodzice powinni uzbroić się w cierpliwość.

Jeśli twoje dziecko jest Bliźniakiem, Lwem lub Skorpionem – miej się na baczności.

Dziecko Bliźnięta
Małe Bliźnięta są jak pudełko czekoladek – nigdy nie wiesz, na co trafisz. Celowo mówi się o nich w liczbie mnogiej – maluchy spod znaku Bliźniąt mają kilka wcieleń. Nie sposób przewidzieć, które oblicze pokażą. Są nieprzewidywalne i nieposkromione – ich rodzice muszą mieć mnóstwo energii, żeby nadążyć za ich pomysłami i... humorami. Wychowywanie Bliźniąt to wyzwanie – trzeba naprawdę dobrze poznać i zrozumieć swoje dziecko, żeby wiedzieć, z którym Bliźniakiem rozmawiasz.

Dziecko Lew
Mały Lew to król dżungli – jest dziki i nieokiełznany, ma mnóstwo energii i uwielbia rządzić. Małe Lwy to liderzy, którym trudno się sprzeciwiać. Zawsze chcą przewodzić – w piaskownicy, w przedszkolu i szkole, w domu. Jego temperament może dawać się we znaki zarówno rówieśnikom, jak i rodzicom. Mały Lew lubi być nagradzany. Jeśli nie dostanie tego, na czym mu zależy, może pokazać pazurki, a wtedy trudno go uspokoić. Jeśli zamknie się w swoim pokoju – daj mu czas i pomóż mu uporać się z własnymi emocjami.

Dziecko Skorpion
Małe Skorpiony są piekielnie inteligentne i skryte. Nigdy nie można przewidzieć ich reakcji, są niezwykle emocjonalne. Wybaczanie przychodzi im z trudnością, a gdy ktoś zajdzie im za skórę – pragną zemsty i potrafią wyrządzić krzywdę. Małe Skorpiony domagają się szczerych odpowiedzi i nie chcą być traktowane jak dzieci. Bywają skryte, jednak reagują impulsywnie i chaotycznie. Nie oznacza to jednak, że nie potrzebują miłości. Wręcz przeciwnie – okazując im czułość, wzmacniasz ich poczucie własnej wartości.


Jakie są znaki zodiaku waszych dzieci?
Źródło: buildingbeautifulsouls.com
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE