Małżeństwo z Nowego Sącza wymyśliło Zabawkę Roku 2017

Zabawka Roku 2017
Zabawka Roku 2017 materiały prasowe
Miał być pomysł na zabawę dla własnych dzieci, okazało się że to pomysł na Zabawkę Roku!


Kreatywność, funkcjonalność i estetyka wykonania Figelo zostały właśnie docenione w konkursie Zabawka Roku 2017. Wcześniej Figelo zdobyło nagrodę Consumer Award podczas największych w Europie targów akcesoriów dziecięcych Kind & Jugend w Kolonii.

Jak stworzyć dziecku optymalne możliwość zabawy dbając przy tym o sprawność fizyczną? Co zrobić z pokładami dziecięcej energii gdy jesienno-zimowa pogoda nie pozwala na zabawę na dworze? Odpowiedź znaleźli Krzysztof i Kinga, rodzice trójki żywych chłopców, którzy wspólnie z polskimi projektantami stworzyli domowy plac zabaw, który można szybko zamienić na zestaw gimnastyczny ze ścianką wspinaczkową lub też zbudować z niego namiot do zabawy.
Figelo – domowy plac zabaw o wielu możliwościach z tytułem Zabawka Roku 2017
Krzysztof Wnęk
pomysłodawca oraz Dyrektor Zarządzający w Figelo

Wszystko zaczęło się od poszukiwania sposobu na zachowanie sprawności fizycznej naszych dzieci przez cały rok. Szukaliśmy z żoną zestawów gimnastycznych ale to co znaleźliśmy nie było satysfakcjonujące. Wtedy pojawił się pomysł aby stworzyć optymalny zestaw gimnastyczny. Tak powstał prototyp Figelo. Bardzo szybko zebraliśmy fantastyczne recenzje od znajomych i ich dzieci, co skłoniło nas aby doskonalić produkt. Podjęliśmy współpracę z polskimi projektantami, znaleźliśmy najlepszych dostawców drewna i wykonawców. Potem pojawiły się pierwsze prestiżowe nagrody.

Namiot w domu, a może ścianka wspinaczkowa?
Dzięki modułowej budowie oraz dodatkowym akcesoriom Figelo jest domowym zestawem
gimnastycznym z drabinką i ścianką wspinaczkową wolno-stojącym lub montowanym przy ścianie. Przy wykorzystaniu dostępnych akcesoriów może również tworzyć niezwykle lubianą przez dzieci konstrukcję namiotu. Atrakcyjnie zaprojektowane pokrycia namiotu pozwalają stworzyć zamek, sklep lub też czołg pobudzając w zabawie wyobraźnie dziecka.
Wysoka estetyka i łatwy montaż na małej powierzchni
Przy projektowaniu zestawu wysoki priorytet miały estetyka i praktyczność rozwiązań. Bazując na doświadczeniu pomysłodawców-rodziców, zestaw Figelo został tak skonstruowany, aby montażu i demontażu mogła dokonać jedna osoba, a sam zestaw zajmował w domu lub mieszkaniu minimum przestrzeni. Dlatego można go sprawnie zamontować nawet w niedużym pokoju dziecinnym lub salonie, a po zakończeniu zabawy sprawnie złożyć do pionu. Dzięki zaprojektowanym rozwiązaniom, złożony zestaw przylega bezpiecznie do ściany zwalniając całą przestrzeń pokoju.
Domowy plac zabaw Figelo jest przeznaczony dla dzieci w wieku od 1 do 11 lat
Więcej informacji na www.figelo.com
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE