Ojciec bierze udział w zajęciach córki. Jego strój pokochały tysiące internautów

Ojcowie coraz chętniej angażują się w życie córeczek.
Ojcowie coraz chętniej angażują się w życie córeczek. Zrzut w Love What Matters
Czasem tata musi zastąpić mamę. Postawa tego ojca to dowód wielkiej miłości do córki.

Nadal istnieje przekonanie, że pewne zachowania nie przystoją mężczyznom. Na szczęście obserwujemy, że coraz bardziej się to zmienia, panowie coraz chętniej biorą czynny udział w wychowywaniu dzieci, nie przerzucając obowiązków tylko na kobiety. Jeszcze dwadzieścia lat temu, ojcowie starali się trzymać bardziej z boku, zwłaszcza przy wychowywaniu dziewczynek. Dziś biorąc pod uwagę, że nastolatki uprawiają sporty, niegdyś dopuszczane tylko dla chłopców, słuchają mocnego rocka, jeżdżą na deskorolkach i interesują się sportem, coraz bardziej te dwa światy się mieszają. Ojcowie nie są spychani na margines i traktowani wyniośle przez nauczycielki, które na pewne tematy wolą jednak rozmawiać z matkami.

Wpis tego ojca, który zdecydował się wziąć udział w zajęciach sportowych córki, pokochało już 27 tys. osób.
Thanh Tran
dla Lobe What Matters

Wziąłem udział w zabawie organizowanej z okazji „Nocy z rodzicem”. Okazało się, że to noc nauki baletu i choć nie byłem zachwycony, a nawet trochę się wstydziłem, to uśmiechałem się promiennie do córki. Nie będę kłamał, moje stopy cierpiały i miałem skurcze. Moja córka tak pięknie jednak poprosiła, bym ćwiczył razem z nią, że nie mogłem odmówić. Normalnie byłaby tu jej mama, ale jest w 7. mc-u ciąży i nie mogła się pojawić. Poza tym uznała, że to może być zabawne zobaczyć mnie tańczącego w balecie.

W całej grupie było tylko dwóch ojców, a reszta to same mamy. Tylko jeden z nas poszedł na całość i postanowił się stosownie ubrać. Oczywiście zrobiłem to na prośbę córki, która marzyła, by zobaczyć mnie w spódnicy tiulowej. Moja córka była ze mnie bardzo dumna. Dwadzieścia razy powiedziała mi, że mnie kocha. Wiem, że ten wieczór będzie pamiętać do końca życia, tak właśnie tworzy się więzi z dzieckiem.

Czy wasi partnerzy/partnerki także chętnie wychodzą poza strefę komfortu i angażują się w zajęcia z dziećmi, które może nie do końca im odpowiadają?
źródło:Love What Matters
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE