Urodziła dwoje dzieci i podbija internet! Tak wygląda życie współczesnych mam?

Barbie w roli matki pobija Instagram.
Barbie w roli matki pobija Instagram. Instagram/tiff_thebarbie
Tego nikt się nie spodziewał! Kultowa postać ma męża i dzieci, a jej codzienność do złudzenia przypomina życie współczesnych mam.

Barbie jest matką XXI wieku
Księżniczki Disneya były już u ginekologa, rodziły i karmiły piersią. A Barbie? Mogłoby się wydawać, że ta długonoga (i nieodzwierciedlająca proporcji kobiecego ciała) blondynka nie myśli o zakładaniu rodziny. Okazuje się, że jest wręcz przeciwnie – Barbie ma męża i dwoje dzieci i nie różni się tak bardzo od współczesnych mam. Tak jak one, część swojego życia spędza... w mediach społecznościowych.

Jeśli jesteś mamą i publikujesz zdjęcia na Instagramie, szybko zauważysz, że życie Barbie nie różni się tak bardzo od twojego. Najpierw zdjęcia ciążowego brzuszka, później pierwsze zdjęcia z nowo narodzonym malcem – z kąpieli, podczas karmienia i w towarzystwie starszego rodzeństwa. Do tego kilka ujęć z mężem, zdjęcie kubka porannej kawy, bawiących się dzieci i pamiątkowe zdjęcie z dziadkami – czyżby Barbie była jedną z „insta matek”?

Skąd pomysł na Barbie-matkę?
Chociaż mogłoby się wydawać, że za pomysłem stoi Mattel, producent Barbie, autorką zdjęć i pomysłodawczynią profilu jest nastoletnia kolekcjonerka lalek Barbie. W rozmowie z serwisem Babycenter przyznała, że gdy była małą dziewczynką, uwielbiała robić zdjęcia swoim lalkom aparatem mamy. Od tego się zaczęło – gdy jej kolekcja zaczęła się powiększać, postanowiła, że stworzy konto na Instagramie dla swojej ulubionej lalki, Tiff.


Jak wygląda życie Barbie z mężem Kenem i dwójką dzieci? Zgadzacie się, że życie Barbie nieco przypomina życie współczesnych mam?
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE