12-latka ma 50 tys. fanów na Instagramie. Jej matka sprzedaje pomysł na sukces

Dziecięca gwiazda Instagrama.
Dziecięca gwiazda Instagrama. Instagram/ ekaterina_perova_official
"To naprawdę wzmocniło jej pewność siebie” - tłumaczy mama dziewczynki.

Jak zyskać tylu fanów? Mama 12-latki sprzedaje sposób na sukces. Wystarczy zrobić dziecku 500 zdjęć tygodniowo, a potem tylko wybrać i opublikować najlepsze. Jak widać, metoda działa, bo dziewczynka ma już 50 000 obserwujących i kilka sesji zdjęciowych i pokazów mody za sobą.

Wszystko dla dobra dziecka?
Katya Perova ma dopiero 12 lat. Czy to nie za wcześnie pytają internauci? Matka dziewczynki wyjaśnia, że wszystko to robi dla córki.

- Katya była bardzo nieśmiała. Zawsze mówiłam jej, że powinna zostać modelką, ale ona się wstydziła. Przed obiektywem bardzo się otwiera. To buduje jej przebojowość. Bardzo szybko zapomniała o nieśmiałości"- wyjaśnia matka w „Dailymail”. Tłumaczy również, że w ten sposób nie stworzyła modelki, lecz zupełnie nową, odważną osobę. Dzięki jej pracy dziewczynce z kilkudziesięcioma tysiącami fanów na pewno będzie łatwiej.

Trzeba przyznać, że nastolatka nie pozuje w sztucznych rzęsach i przesadnym makijażu. Jest naturalnie ładną dziewczynką jak miliony innych nastolatek. Czy kreowanie jej na gwiazdę modelingu przyniesie same korzyści, jak zapewnia matka? A może to jednak trochę za wcześnie? Jakie są wasze odczucia? Piszcie w komentarzach.
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE