Ojciec zostawia wiadomość dla córki. Patent "na Neesona" zmusza dzieci do posłuszeństwa

Ojciec znalazł sposób, jak nauczyć córkę zmywania naczyń po sobie.
Ojciec znalazł sposób, jak nauczyć córkę zmywania naczyń po sobie. Zrzut z ekranu/Reddit/Labuzan
To się nazywa kreatywne rodzicielstwo w najlepszym wydaniu. Kto wypróbuje ten pomysł w swoim domu?

Małe dzieci częściej odstawią talerz po dobie do zlewu niż nastolatkowie? Czasem coś w tym jest, choć podobno jak od małego dziecko uczy się zasad kultury, to potem wchodzą już w nawyk. Niestety ze względu na to, że rodzice nie pozwalają maluchom zmywać naczyń, ze strachu, że coś zbiją, to tę czynność muszą wyegzekwować później. Nie jest to jednak łatwe. Każdy, kto musiał tego nauczyć nastolatka, który jak wiecie, ciągle cierpi na brak czasu, wie, jak jest to trudne. Pomysłów nie brakuje, ten jednak wykorzystany przez użytkownika Labuzan, skradł serca wielu rodziców.

Nawiązał on to znanego filmu „Uprowadzona” z Liamem Neesonem w roli głównej. Były szpieg stara się odzyskać 17-letnią córkę z rąk porywaczy i to tam padają sławne już słowa: „Znajdę cię”.
Labuzan
źródło: Simplemost

Nie wiem, kim jesteś. Nie wiem, czego chcesz. Jeśli szukasz pokojówki, która będzie sprzątać po tobie, to mogę ci powiedzieć, że jej nie znajdziesz. Ja mam bardzo konkretny zestaw umiejętności. Umiejętności, które nabyłem przez całe swoje dotychczasowe życie. Umiejętności, które uczyniły ze mnie eksperta domowego od WiFi i przepływu danych komórkowych. Jeśli posprzątasz ten bałagan w kuchni, to na tym skończymy. Nie będę cię szukał, nie będę cię ścigał. Ale jeśli nie, zacznę cię szukać i znajdę cię. A wtedy pozbawię cię dostępu do internetu.

Labuzan napisał na swoim profilu, że jego dzieci nie są wcale złymi ludźmi, tylko że są leniwi. Sami podejmują dorywczą pracę w kawiarniach, by dorobić do kieszonkowego, ale w domu zupełnie nie dbają o porządek i nie sprzątają po sobie. W związku z tym, by przypominać im o tym, wydrukował tę zabawną kartkę z wizerunkiem Neesona i powiesił nad zlewem, by dzieci za każdym razem przypominały sobie, jakie kary czekają za niepozmywanie naczyń.

Memy z wizerunkiem głównego bohatera filmu „Uprowadzona” stają się nieomal kultowe. Wiele osób wykorzystało już scenę z filmu, kiedy to ojciec rozmawia z porywaczami, do swoich celów. Są one równie zabawne, jak list tego ojca do córki.
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE