Zwierzę, które zobaczysz jako pierwsze, zdradza twoją osobowość

Jakie zwierzę najpierw zobaczysz?
Jakie zwierzę najpierw zobaczysz? Facebook/Meaww
Nie przyglądaj się za długo. Jakie zwierzę najpierw zobaczyłaś? Sprawdź, co to oznacza.

Nasza osobowość wpływa na postrzeganie rzeczywistości. Testy projekcyjne pomagają w odczytywaniu ukrytej symboliki z zakamarków naszej nieświadomości.

Do badania i opisu osobowości stosuje się szereg narzędzi psychometrycznych. Nie może ich zastąpić prosty test projekcyjny. Choć, co ciekawe „...dawniej takie testy uznawane były za rzetelne źródło informacji o człowieku” - wyjaśnia Katarzyna Kucewicz psycholog, psychoterapeuta Ośrodek Psychoterapii i Coachingu INNER GARDEN i dodaje — Testy te często oparte są o analizę skojarzeń. Czyli pacjent ogląda rysunek, obraz, zdjęcie i w zależności, jak i co o nim mówi, taką diagnozę się mu przypisuje — diagnozę cech osobowości, temperamentu itp.

Zapraszamy do zabawy, w którą bawi się już 5 milionów osób. Pobawmy się!
Jakie zwierzę zobaczyłaś jako pierwsze?

Kura

Jeśli kura była pierwszym obrazem, który widziałaś, podstawową cechą twojej osobowości jest wytrwałość. Choć możesz stwarzać pozory łagodnej i nieszkodliwej osoby, umiesz walczyć o swoje, jak mało kto. Jesteś inteligentna, szybka i uparcie dążysz do wyznaczonego celu.

Krab

Twarda na zewnątrz, miękka wewnątrz – taka jest twoja osobowość, jeśli najpierw dostrzegłaś kraba. Ważna twoją cechą jest lojalność. Stawiasz potrzeby swoich bliskich ponad własne. Zdrady i naużywanie zaufania innych – te cechy są ci obce. Nie robisz tego i tego samego oczekujesz od innych.

Koń

Jeśli pierwszym zwierzęciem, które zobaczyłeś, jest koń, jesteś osobą niezwykle ambitną. Wolna, nieokiełznana, dzika – taka jesteś. Nie unikasz ciężkiej pracy, jesteś ambitna i potrafisz walczyć o swoje. Lubisz się wyróżniać. Twoimi ważnymi cechami są uczciwość, szczerość, ale i waleczność.

Wilk

Zauważyłaś wilka? Jesteś samotną wojowniczką. Jesteś zaciekła, nieustraszona, wędrujesz własnymi ścieżkami. Lubisz się wyróżniać, nie „wtapiasz” się w tłum.
Bycie wilkiem może być zarówno emocjonującym doświadczeniem, jak i samotnym romansem. Jakoś sobie z tym jednak radzisz.

Modliszka

Jeśli modliszka była pierwszą postacią, którą widziałaś, to masz naprawdę silne instynkty. Często wybierasz kierowanie się instynktem zamiast rozumem, ale nie przeszkadza ci to w osiąganiu celów. Kierujesz się swoim wewnętrznym głosem. Częściej niż inni dostajesz to, czego chcesz. Twoje zmysły są wyostrzone, jesteś cierpliwa i niczym modliszka potrafisz długo wyczekiwać na swą zdobycz, by dopaść ją bez ostrzeżenia. Dobrze się ze sobą czujesz.

Pies

Lojalna, opiekuńcza, bezinteresowna, dzielna - jeśli pies był pierwszą rzeczą, którą zobaczyłaś, możesz mieć pewność, że jesteś jedną z niewielu osób, która ma wszystkie wyżej wymienione cechy. Jesteś wierna w miłości, ale potrafisz też być drapieżna, jesteś opiekuńcza, a przy tym zabawna. Jesteś niezwykłą mieszanką cech, więc nic dziwnego, że jesteś lubiana przez wszystkich, którzy mieli okazję cię poznać.

Orzeł

Jeśli zauważyłaś orła jako pierwszego, to pokazuje, że też jesteś dzika, wolna i skupiona na dążeniu do własnych celów, które chcesz osiągnąć. Nie zmieniasz swoich decyzji, a gdy już osiągniesz swój upragniony cel, chronisz go przed światem.

Gołąb

Jesteś osobą mądrą, dla której duchowość ma duże znaczenie. Cechuję cię cierpliwość, opiekuńczość, spokój wewnętrzny, który jest jedną z najtrudniejszych rzeczy do osiągnięcia w życiu. Często dajesz innym nadzieję.

Motyl

Motyl jest symbolem piękna i zmian. Przekształca się z kokonu w jedno z najbardziej eleganckich dzieł natury. Jeśli motyl był pierwszą rzeczą, którą widziałaś, najprawdopodobniej odzwierciedlasz te same cechy. Jesteś elastyczna i możesz zmieniać się w zależności od potrzeb i adaptować do nowych warunków. Nawet gdy znajdziesz się w trudnych momentach swojego życia, nie są one w stanie zniszczyć twojego wewnętrznego piękna.

Over 5 million people have seen this post. Go ahead, give it a shot!

Opublikowany przez Meaww na 19 września 2017
źródło: ia.meaww.com
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE