Jeronimo Martin ma nowego kolegę! Imię tego chłopca jest jeszcze dziwniejsze

W Oświęcimiu urodziło się dziecko o wyjątkowym imieniu.
W Oświęcimiu urodziło się dziecko o wyjątkowym imieniu. Prawo autorskie: vividpixels / 123RF Zdjęcie Seryjne
Jedni wracają do korzeni i sięgają po starodawne imiona, drudzy czerpią z zachodu i szokują wyborem. Tych rodziców chyba nikt nie przebije!

Jeronimo Martin – zaledwie miesiąc temu to imię, nadane na cześć właściciela dyskontu Biedronka, królowało w nagłówkach. Dziś maluch z Zawiercia ma konkurenta – kreatywność rodziców z Babic była jeszcze większa! Para nazwała synka... Kendal Pcyman Karatas.

"Dzień dobry, nazywam się Kendal Pcyman"
Gdy internauci dowiedzieli się o narodzinach Jeronimo Martina, żartom nie było końca. Niektórzy sugerowali, że rodzice powinni dostać dożywotnią kartę zniżkową w popularnym dyskoncie. Inni szczerze współczuli chłopcu, a wybór rodziców nazywali głupotą. Tym razem będzie podobnie?

O narodzinach Kendala poinformował portal Fakty Oświęcim. W serwisie regularnie pojawiają się informacje o nowo narodzonych dzieciach. Kendal Pcyman Karatas przyszedł na świat 21 września 2017 roku. Chłopiec ważył 3920 g i mierzył 57 cm. W tym samym tygodniu urodzili się Ina, Rita i... Brajan. Chociaż ich imiona są oryginalne, imieniu chłopca z Babic nie dorównują!


Chociaż Kendal Pcyman to wyjątkowe imię, jego wybór budzi pewne wątpliwości. Czy maluch na pewno będzie zadowolony z wyboru rodziców? W sieci już pojawiają się pierwsze memy z jego zdjęciem...
Źródło: faktyoswiecim.pl
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE