Jako mała dziewczynka wygrała ponad 300 konkursów piękności "Mała Miss". Zobaczcie, jak wygląda teraz

Tak wygląda najbardziej znana Mała Miss, która zdobyła ponad 300 nagród w konkursach piękności.
Tak wygląda najbardziej znana Mała Miss, która zdobyła ponad 300 nagród w konkursach piękności. Instagram / officialedenwood
Najbardziej znana Mała Miss Eden Wood ma obecnie 12 lat. Za nią wiele konkursów piękności, wiele nagród, masa statuetek i tiar. Jednak życie, jakie wiodła, nie było usłane różami.


Smutny uśmiech Małej Miss
W 2009 roku brała udział w słynnym programie telewizyjnym „ Toddlers and Tiaras”,gdzie pokazywano życie dziewczynek startujących w konkursach na Małą Miss.
Doczepiane włosy, sztuczne rzęsy, malowanie buzi, sztuczne paznokcie i nieraz nakładki na zęby-to była rzeczywistość 3,4-latek.
Eden wzięła też udział w reality show, który już do końca zrujnował jej i tak nadszarpniętą, dziecięcą psychikę. Wówczas jej menadżerka oskarżyła jej matkę o znęcanie się nad dzieckiem. Dziewczynka zawsze spełniała wygórowane ambicje i oczekiwania matki, co było dla niej bardzo trudne i stresujące. Matka dziewczynki jak się później okazało, stosowała wobec nie przemoc, biła ścierką dla uodpornienia, a także wyzywała „bezwartościową kupą gó..a”, "brzydulą" i "taką samą nieudacznicą jak ojciec".

Tak wygląda obecnie:
Ma 12 lat i nadal jest modelką.

Eden Wood wearing Janay Deann Designs

Post udostępniony przez Eden Wood (@officialedenwood)

Po wielu złych doświadczeniach, w jednym z wywiadów Eden oznajmiła: "Wszystkie korony trzymam w domu, przypominają mi o tym, że byłam nieszczęśliwym dzieckiem. Zrezygnowałam z konkursów piękności, bo czułam, że nie chcę już tego więcej robić. Dorastam i chcę w życiu osiągnąć coś więcej."

Eden Wood Bound By The Crown Couture Child Model Magazine #boundbythecrowncouture

Post udostępniony przez Eden Wood (@officialedenwood)

Dziewczyna zdaje sobie sprawę ze swojej atrakcyjności, dlatego też nie rezygnuje z modellingu. Nie chce jednak już brać udziału w konkursach Miss. Być może jej życie potoczy się lepiej niż przez ostanie lata.

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...