Chodakowskiej puściły nerwy:"Ogarnijcie się baby, bo uszy więdną". Fanki w szoku

Ewa Chodakowska nie rozumie słów: nie mam czasu na ćwiczenia.
Ewa Chodakowska nie rozumie słów: nie mam czasu na ćwiczenia. Zrzut z ekranu/Facebook/Ewa Chodakowska
Odpowiedziała na komentarz jednej z mam i wywołała piekło. Czy syty głodnego nie zrozumie?

Czas dla siebie musisz znaleźć!
Każdy ma prawo do własnego zdania i decydowania o sobie. Każdy ma prawo do takiego planowania swojego kalendarza, w jakim stopniu pozwalają mu obowiązki zawodowe, czy rodzinne. I gdy kobieta mówi, nie jestem w stanie znaleźć w swoim planie nawet chwili na ćwiczenia, to powinno się ją zrozumieć, czy raczej skrytykować?

Chodakowska, która z reguły wykazuje się dużą empatią dla swoich fanek, tym razem nie wytrzymała i postanowiła skomentować jeden z wpisów na swoim fan page’u. Pod jej słowami, że każda kobieta powinna znaleźć dla siebie minimum 15 minut dziennie, by móc poczytać książkę czy iść na spacer, jedna z mam nie wytrzymała.
komentarz z Facebooka

Ewka. Pie**olenie. Sorry, ale ty tym pracujesz. Ja pracuje często po 10 godzin plus dojazd 45 km w jedną stronę i uwierz, że czasami czasu może zabraknąć.

Ewa Chodakowska postanowiła w ostrych słowach zwrócić się do internautki.
Ewa Chodakowska
Facebook

Podnoszę rzuconą rękawice... ale twarzy nie pokażę, bo rysuje się na niej ZŁOŚĆ!

Mój kalendarz pęka w szwach do końca roku 2018.. co tydzień jestem w innym miejscu w Polsce... na ziemi — to dla organizmu eksploatacja poziom max... rozregulowanie, brak rytmu, totalny chaos.

Gdybym tylko tak sobie "pierdoliła" jak ładnie piszesz, z założonymi rękami, to nie osiągnęłabym w życiu NIC.

Jedyne co możesz mi zarzucić, to, że nie mam dzieci... nie mam osoby, którą muszę się zająć, ale prowadzę 10 projektów równolegle i tez muszę rozbić skarbonkę z czasem, żeby znaleźć dla siebie czas.

To przerażające że wystarczy napisać "tak się nie da, bo ty masz lepiej"... uwierz mi, nie udźwignęłabyś mojej doby, daje głowę.

Jeśli to Cię nie przekonuje... ha! trenują i osiągają ze mną najlepsze efekty kobiety - MATKI... mamy dwójki... trójki... czwórki dzieci.

Tak, te, które mają na głowie dom, obowiązki i często są z nimi SAME. Proponuję właśnie ZEJŚĆ NA ZIEMIĘ i zacząć się normalnie organizować... jak reszta świata, która zamiast roszczeniowej postawy, daje z siebie max!

TY MASZ ŁATWIEJ?! Guzik prawda! Wszyscy każdego dnia walczymy o swój cel, wszyscy chcemy od życia CZEGOŚ.

Za sukcesem nigdy nie stoi sielanka. Trzeba zrobić 99% rzeczy, których ludzi nie robią, żeby osiągnąć sukces. Weź się do roboty i przestań się nad sobą rozczulać... masz czas na fb, to znaczy ze masz czas dla siebie.. Nie ma wyjątków!

Wszyscy, którzy chcą coś osiągnąć w życiu harują! Jak? Tak jak zaplanują.Przestań się zasłaniać dziećmi, bo straszysz te wszystkie, które dzieci jeszcze nie mają. Dzieci to nie kula u nogi!!To, że nie masz czasu, jest Twoim wyborem! Przestań umywać ręce od swojego życia, bo za 20, 30, 40 lat będziesz mieć pretensje tylko do siebie.

"Ewka. Pierdolenie. Sorry ale Ty tym pracujesz. Ja pracuje często po 10godzin plus dojazd 45km w jedna stronę i...

Opublikowany przez Ewa Chodakowska na 21 września 2017
Ta wypowiedź podzieliła fanki trenerki
Te słowa rzeczywiście podzieliły fanki trenerki fitness. Najciekawsze w tym wszystkim jest to, że rzeczywiście zarówno jedna z pań, jak i druga, mają rację. Mama, która pracuje ponad siły i stara się po pracy spędzić jak najwięcej czasu z dzieckiem, a potem, gdy ono pójdzie spać ogarnia dom, pranie i prasowanie, aż sama zaśnie ze zmęczenia – ma rację, gdy mówi, że nie starcza jej czasu na gimnastykę.

Rację też ma Ewa Chodakowska, bo wiele z jej fanek, silnie zmotywowanych deklaruje, że mają podobną sytuację, jak opisana wyżej kobieta, a jednak potrafią w ciągu dnia znaleźć chwilę na ćwiczenia. Słowa trenerki potraktowano więc dwojako albo jako ostrzejszą motywację dla tej mamy, której się nie chce niczego zrobić ze swoim życiem i dlatego zasłania się dzieckiem, bo to najlepsza wymówka, albo jako bezczelny atak na kobietę w trudnej sytuacji.
komentarz z Facebooka

Pani Ewo zawsze podziwiałam Panią za wstrzemięźliwe komentarze, tym jednak Pani przegięła. Serio? Chce się Pani licytować, kto ma cięższe życie? Kto jest bardziej zajęty? Kto nie udźwignąłby czyjegoś dnia? Udowadniać, że wszystko to nic... bo Pani prowadzi 10 projektów? A przepraszam, te 10 projektów to związanych jest z bankowością? Czy z Pani działalnością treningową, fitnesową i dietową?

"Ogarnijcie się baby, bo uszy więdną"
Niestety negatywny odbiór słów Chodakowskiej nie zrobił na niej samej większego wrażenia. Postanowiła je skomentować słowami.
Ewa Chodakowska

Wciąż nie brakuje kobiet, zasłaniających się swoim i tylko swoim wyborem, lenistwem, wiecznym narzekaniem jak to mają źle! Ileż można czytać te żale!

Masz pracę? Dach nad głową? Co do garnka włożyć? Internet masz? Jesteś ZDROWA? To masz lepiej niż spora większość na tym świecie.

Ogarnijcie się baby, bo uszy więdną!


Jaki morał z tego wypływa? Że syty głodnego nie zrozumie? A może po prostu, niech każdy żyje swoim życiem i nie ocenia wyborów innych osób. Nie trzeba śledzić fan page’a trenerki fitness, jeśli nie chce się ćwiczyć. I tak samo nie powinno się krytykować kogoś za to, że nie potrafi w ciągu dnia znaleźć chwili na ćwiczenia.

Nie spodoba Ci się ten post.. Zakładam ze potrząśnie niejedną z Was.. Ale ta strona jest po to, żeby tez czasem bez sł...

Opublikowany przez Ewa Chodakowska na 15 września 2017
źródło: Facebook/Ewa Chodakowska
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE