Pielęgniarka wywiesiła w przychodni kartkę. Jej słowa pokochały tysiące kobiet

Słowa pielęgniarki wprawiają kobiety w dobry humor.
Słowa pielęgniarki wprawiają kobiety w dobry humor. bialasiewicz / 123RF
Wizyta u lekarza z reguły nie należy do naszych ulubionych zajęć. Tych kilka zdań, uczyniło jednak spotkanie w gabinecie znacznie przyjemniejszym. Może powinno się zalecić ich rozwieszenie w każdym z nich?


Ważenie stresuje pacjentki
Mariah Kaitlyn Herrera podzieliła się na Instagramie fotografią, która skradła serca wielu kobietom. Kobieta po urodzeniu synka niestety złapała sporo nadliczbowych kilogramów i z nową wagą nie czuła się najlepiej. Wstydziła się tego, ile obecnie waży i bardzo stresowały ją wizyty u lekarza, w czasie których często zlecane jest ważenie pacjentki. Podobnie czuła się w czasie ciąży i z niepokojem obserwowała wagę. Słowa napisane przez jedną z pielęgniarek i umieszczone dokładnie na wprost oczu pacjentki, okazały się wspaniałym pomysłem.
źródło: Scary Mommy

Ta waga wskazuje tylko wartość liczbową oddziałującej na ciebie grawitacji. Nie powie ci wcale, jaka jesteś piękna, jak bardzo jesteś kochana przez przyjaciół i rodzinę, czy jak niesamowita jesteś! „Pielęgniarka ".

Poprawia humor, ale niech nie zabraknie motywacji
Herrera była pozytywnie zaskoczona takim podejściem do pacjentek. Pod jej postem pojawiło się wiele komentarzy i pozytywnych reakcji kobiet, które doskonale rozumieją bolączki kobiety. Jak się okazało, wiele z nich także niechętnie waży się w miejscach publicznych, bo czują presję ze strony pielęgniarek oraz innych kobiet. Ten rodzaj wsparcia okazał się dla nich zarówno zabawny, jak i skuteczny. Większość internautek zadeklarowała, że taka notatka przy wadze sprawiłaby im radość i poprawiła humor.

Oczywiście w całej euforii nie można zapominać (uwaga, łyżka dziegciu), że ważenie się może być także wskazówką dla niektórych kobiet, by jednak zmienić pewne nawyki żywieniowe i zawalczyć o zdrowie. Otyłość to poważna choroba, więc każdy z nas musi uważać, by nie obciążać swoich stawów i narządów zbędnymi kilogramami.
źródło: Instagram/ Mariah Keitley Herrera
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
Bella Happy Pants 0 0Strach jest zaraźliwy. Psycholog: zanim zaczniesz tłumaczyć dziecku świat, przepracuj swoje lęki

B JAK BEZPIECZEŃSTWO, B JAK BELLA BABY HAPPY PANTS

0 0Dom najbezpieczniejszym miejscem? To mit – zobacz, ile zagrożeń czyha na twoje dziecko
0 0Znamy ranking dziecięcych imion pierwszej połowy 2019
0 0Tak po cichu odbiera się kobietom kontrolę nad porodem. Położna: "To będzie trauma"