Kurtka dla dzieci na miarę rewolucji! Wymyśliła i opatentowała ją Polka

Kurtka dla dzieci z patentem.
Kurtka dla dzieci z patentem. materiały prasowe
Rodzice są zachwyceni tym pomysłem. Koniec z męczącym poprawianiem kurtek! Ten gadżet przyda się nie tylko na wakacjach.


Rewolucyjna kurtka dla dzieci
Kurteczka z patentem marki Miapka Design ułatwia dzieciom swobodną zabawę na dworze, a mamom pozwala zapomnieć o ciągle odkrytych plecach dziecka i wiecznym poprawianiu ubranka w trakcie zabawy.

Stworzyła ją i opatentowała Karolina Jędrasiak. Jej firma ma szansę odnieść ogromny, międzynarodowy sukces. Tak się dzieje, kiedy biznes zakłada się ze zwyczajnej potrzeby. Pomysł był prosty, ale okazało się, że jeszcze nikt na niego nie wpadł.
Skąd pomysł na taką kurtkę dla dzieci?

Zakładanie Filipowi kolejnych warstw ubrań przed wyjściem z domu, najczęściej kończyło się jego płaczem. Kombinezony były bardzo niewygodne i krępujące ruchy, a kurteczki, mimo że wygodniejsze w zakładaniu, zawsze podciągały się, kiedy podnosiłam synka lub wkładałam go do nosidełka czy wózka. I wtedy narodził się pomysł kurteczki z elementem zapinanym w kroku - taka hybryda kurtki i body. Najpierw były testy prototypu na własnym dziecku, dopracowywanie wszystkich elementów. Potem kurteczki trafiły do dzieci znajomych. Reakcje były bardzo pozytywne. Po namowach męża opatentowałam to proste rozwiązanie. Od niedawna “kurteczka z elementem krocznym” to zastrzeżony wzór przemysłowy - mówi pomysłodawczyni i założycielka marki Miapka Design.
Miapka Design – skąd pomysł na taką nazwę?

Długo zastanawiałam się nad odpowiednią nazwą, która będzie odzwierciedlała ideę produktu. I nagle olśnienie: małpka to zwierzę, które skacze po drzewach, buja się na gałęziach, wykonuje różne ewolucje i zawsze czuje się komfortowo. Przypomniałam sobie, że kiedy mój siostrzeniec był malutki, mówił na małpkę „miapka” właśnie. Stąd nazwa: Małpka w języku dzieci.


Kurteczka nie podciąga się, nie odsłania plecków, niezależnie od tego, w jakiej pozycji jest nasze dziecko, mając przy tym pełną swobodę ruchów. Miapkowe kurteczki cechuje wysoka jakość wykonania, dobry design oraz funkcjonalność. Produkt w 100% polski, wykonany z najwyższej jakości bawełny. Miapkowe kurteczki z elementem krocznym to zastrzeżony wzór przemysłowy poświadczony Świadectwem Rejestracji z Urzędu Patentowego RP. Dzianina z certyfikatem TEKSTYLIA GODNE ZAUFANIA OEKO-TEX 100 oraz BEZPIECZNY DLA DZIECKA.

Ubranka dla dzieci Miapka dostępne są do kupienia na stronie: sklep Miapka Design. Tej wiosny pojawiła się nowość - kurtka dla mamy i dziecka z tego samego materiału oraz kurteczka nieprzemakalna z oddychającego materiału na deszczowe dni.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

  • ZOBACZ TAKŻE:
  • Moda
Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Wyprawka dla noworodka - co kupić dla dziecka? Pełna lista
0 0Masz w domu niemowlę? Uważaj na leżaczki – miały być wybawieniem, a mogą szkodzić