Przez cały czas źle nosisz fotelik samochodowy! Prosty trik, który ułatwia życie

Jak przenosić fotelik samochodowy?
Jak przenosić fotelik samochodowy? screen Facebook/Bridge Family Chiropractic
Film z genialną metodą tej mamy obejrzano prawie 4 miliony razy! Ludzie udostępniają go i oznaczają w komentarzach swoich przyjaciół mających małe dzieci.


Twoje plecy "podziękują" ci za to
Obijanie biodra fotelikiem dla niemowląt jest zarówno niewygodne, jak i bolesne. Większość z nas robi to w jeden sposób – zakłada pałąk/uchwyt na ramię. Możesz trzymać nosidło oburącz, ale wtedy nie jesteś w stanie otworzyć drzwi lub nakryć kocykiem czy wziąć za rączkę swoje maleństwo. Najczęściej więc nakładamy nosidło na ramię jak olbrzymi koszyk na piknik, co skutkuje bólem ręki i biodra, o które fotelik obija się przy każdym kroku.

Okazuje się, że rzeczywiście jest metoda na przyjemniejsze przenoszenie fotelika samochodowego, o której nikt dotąd nie mówił.

Do you have a baby in a car seat? Would you like to know a way to carry them without hurting your back, shoulder or hips? Watch the video to see how! Let us know if you have any questions! *Update* It has been brought to my attention that one viewer experienced discomfort when attempting this maneuver. I am sorry to hear that and so I wanted to share that due to so many different makes and models of car seats, it is likely that this method won't work for all seats. This was merely an attempt to pass along a creative idea that was shared and works incredibly well for the majority of those who attempt it. I suggest being cleared by your medical professional prior to trying any new regimen if you would like to ensure you are fit to perform actions like the one shown here. We also wanted to share that while car seats are the ideal choice for safety while riding in a car they aren't the top choice for a baby if you're able to hold them or baby-wear instead. There are several resources online if you need suggestions or demonstrations on the proper way to baby-wear. Thank you so much for all of your support! I'm so glad to be able to share this message and provide benefit to so many of you!

Opublikowany przez Bridge Family Chiropractic na 28 kwietnia 2017


Dr Emily Puente, młoda mama z Teksasu podzieliła się na Facebooku filmem, na którym pokazuje, jak prosty trik związany z ułożeniem ręki może na zawsze zmienić sposób myślenia o noszeniu fotelika samochodowego.

"Dzięki temu nie będzie bolało cię ramię, nie zaszkodzi też twoim biodrom, nie będziesz musiała używać kolana, do bujania, jak robiłam to z moją dwójką [dzieci]" – wyjaśnia mama przed pokazaniem techniki. "Ktoś nauczył mnie tego wcześniej i okazało się genialnym trikiem". Dzięki temu zachowujesz prawidłowe ułożenie ciała, nie obciążasz biodra.

Film został obejrzany prawie 4 miliony razy i udostępniany ponad 52 000 razy. Ludzie udostępniają go i oznaczają w komentarzach swoich przyjaciół mających małe dzieci. Piszą, że żałują, że nie wiedzieli o tym, gdy ich dzieci były niemowlętami.

Spróbujcie i dajcie znać, czy sprawdziło się u was. Udostępnijcie, by ułatwić życie innym matkom.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Który to miesiąc ciąży? Przelicznik tygodni ciąży na miesiące
0 0USG połówkowe jest najważniejszym badaniem w ciąży. Zobacz, czego możesz się dowiedzieć

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE