Brak ci energii i motywacji na kolejny dzień z dziećmi? Ten film jest w stanie to zmienić

To co dla nas jest rutyną, dla dziecka może być wielką przygodą.
To co dla nas jest rutyną, dla dziecka może być wielką przygodą. YouTube.com
Życie matki jest rutyną? Codziennie powtarzane czynności doprowadzają do szału swoją monotonią? To zależy od punktu widzenia…

Story of This Life to blogowy projekt matki dwójki dzieci i żony. Od 2015 roku publikują w sieci nagrania i teksty dokumentujące ich zwykłe, niezwykłe życie rodzinne.

Dla matki od matki
Tym razem, z okazji celebrowanego w Stanach przez cały maj Dnia Matki, autorka bloga zrealizowała film, który obala pogląd o nudnej codzienności kobiety, która w roli matki spędza czas z dziećmi w domu.
Dwie różne perspektywy
W cudowny sposób zestawione zostały w nagraniu dwie perspektywy: matki i dziecka. Obrazek tej pierwszej to poranne niedospanie, zerwanie się z łóżka, bieg do samochodu i z samochodu, po to, by zrobić kolejne zakupy spożywcze. Przewijanie, małe domowe wypadki i chwile, w których brakuje sił i cierpliwości.

Dla małej dziewczynki pozornie zwykły dzień jest pełen przygód, czułości matczynych rąk i pocałunków. Rozemocjonowana opowiada tacie, że każda czynność z mamą i młodszą siostrzyczką była wspaniałą zabawą!
Tak właśnie wygląda świat oczami dziecka. Warto skupić na tym swoją uwagę, kiedy nam dorosłym nie wystarcza motywacji.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE