"Dziecko potrzebuje matki i ojca, a nie taty i jego gacha". Polska wizja rodziny - jedynej słusznej

Ten spot promuje homofobię i dzieli ludzi.
Ten spot promuje homofobię i dzieli ludzi. Zrzut z ekranu YouTube/Mama, Tata i Dzieci
Dziecko od małego musi wiedzieć, kto jest kim. Mama – to kobieta, tata – mężczyzna. Każda inna kombinacja jest zła i zagraża rodzinom, Polakom i całej Polsce. Oto prosta droga do wychowania licznej grupy homofobów.


Polskie rodziny zagrożone – alarmuje Fundacja Mamy i Taty
Fundacja Mamy i Taty oburzona tym, że "urzędnicy Unii Europejskiej wraz ze środowiskami homoseksualnymi, od lat nie ustają w wysiłkach, aby narzucić uznanie związków jednopłciowych Polsce i innym krajom chroniącym tożsamości małżeństwa na równi z małżeństwem", postanowiła przeciwstawić się temu "niebezpiecznemu" trendowi.
Fundacja Mamy i Taty
Facebook

Czy chcecie, aby polskie dzieci mogły być adoptowane przez pary gejów albo lesbijek? Czy chcecie, aby geje i lesbijki miały te same przywileje co normalne małżeństwa? Czy uważacie, że Bruksela ma prawo narzucić nam związki homo-les i innych mniejszości seksualnych w Polsce?

Jeśli nie zgadzacie się na adopcje dzieci przez pary homoseksualne, zrównanie praw związków LGBTQ z klasycznymi małżeństwami, promocję aktów homoseksualnych wśród dzieci i młodzieży to podpiszcie petycję: "Mama, Tata i Dzieci".

Nie dajmy się uśpić. Polskie prawo może zostać ominięte przez dyrektywy z Brukseli. Powiedzmy nie aberracjom! Rozpowszechniajcie spot i podpiszcie petycje. Nie oddawajmy naszych dzieci środowiskom homoseksualnym i ich przyjaciołom z Brukseli.

Promowanie homofobii i dzielenie ludzi
Inicjatywa "Mama, Tata i Dzieci" walczy o to, aby prawo krajowe miało prymat przed prawem europejskim. W praktyce oznacza to, że Bruksela nie będzie mogła narzucić Warszawie legalizacji związków homoseksualnych i adopcji dzieci przez pary gejowskie i lesbijskie. Oto klip promujący akcje. "Fundacja Mamy i Taty zachęca do składania podpisów".
Spot jawnie promujący postawy homofobii został dość szybko oceniony przez odbiorców. Na fanpejdżu Fundacji pod filmem pojawiło się wiele oburzonych komentarzy zaniepokojonych osób.
Komentarze z Facebooka

Miłość nie ma płci. Dobro nie rozróżnia orientacji seksualnej. Kto Wam daje prawo do jakichkolwiek ocen? Kim Wy jesteście? W czym jesteście lepsi? Cały cywilizowany świat już dawno ten temat przerobił.

Bez naukowych (rzeczowych i sprawdzonych) danych. Bez odniesienia do stanu faktycznego. Bez wyobraźni i bez poczucia odpowiedzialności cywilnej wobec tych dzieciaków, których to tacy jak Wy, a nie środowiska LGBT pozbawiają szans na normalne dzieciństwo. Takie Fundacje jak Państwa powinno się piętnować jako społecznie szkodliwe i nie pisze tego po to, aby bronić środowisk LGBT — tylko po to, aby unaocznić Waszą hipokryzję! Stoicie po stronie wiary, której nie rozumiecie!

Jestem mamą i nazwa waszej fundacji mnie obraża. Uważam, że jesteście złymi i zwyrodniałymi fanatykami i jako mama, nie chcę być z wami kojarzona. Zmieńcie nazwę.

Nie ma dzieci własnych i cudzych, biologicznych i plastikowych. Są dzieci. A dzieci powinny być wychowywane w rodzinie otaczającej opieką, wsparciem i miłością. Jeżeli tęczowa rodzina spełnia warunki, to konkuruje z innymi rodzinami, które spełniają warunki, a nie z patologiami.

A co wy uważacie na temat spotu?

źródło: Facebook/Fundacja Mamy i TatyYou Tube

Napisz do autora: ewa.podlesna-slusarczyk@mamadu.pl

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...