"Zostaliśmy pobłogosławieni podwójnie". Beyonce w tych słowach ogłosiła swoją drugą ciążę. Wyjątkową, bo bliźniaczą

Beyonce jest niekwestionowaną gwiazdą. Jej druga ciąża to spora dawka emocji dla wszystkich fanów.
Beyonce jest niekwestionowaną gwiazdą. Jej druga ciąża to spora dawka emocji dla wszystkich fanów. Instagram.com
Jakiego formatu gwiazdą jest Beyonce, wie prawie każdy. Większość z nas śledzi jej kroki zawodowe i prywatne. Dla całego świata informacją jedyną w swoim charakterze jest to, że diwa jest w drugiej ciąży. Podwójne zaskoczenie jest takie, że jest to ciąża bliźniacza!

Gwiazda i jej mąż Jay-z są już rodzicami Blue Ivy. Mała zostanie siostrą i to z podwójną mocą! Oficjalne ogłoszenie o ciąży nie powinno być dla nikogo zaskoczeniem. Kiedy Beyonce spodziewała się pierwszego dziecka, ogłosiła to publicznie podczas jednego z koncertów wykonując wymowny symbol przed kamerami. Tym razem zamieściła zdjęcie na swoim oficjalnym profilu na Instagramie, a pod nim podpis:
Beyonce
Opis do zdjęcia na Instagramie

Pragniemy podzielić się naszą miłością i szczęściem. Zostaliśmy pobłogosławieni dwukrotnie. Jesteśmy bardzo wdzięczni, że nasza rodzina powiększy się podwójnie. Jednocześnie dziękujemy za wszelkie dobre życzenia.

Podwójne szczęście zawsze jest wyjątkowe. Bez znaczenia, czy dotyczy pary celebrytów z pierwszych stron gazet, czy każdego z nas. Każdemu, bez wyjątku należą się podwójne gratulacje!

Napisz do autora: magda.wozniak@mamadu.pl

Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE