Disney zdradził tajemnicę — kultowe bajki są ze sobą powiązane. Ten film wyjaśnia wszystko

Wszystkie filmy Disneya są ze sobą powiązane.
Wszystkie filmy Disneya są ze sobą powiązane. facebook.com/PixarToyStory
Dzieci uwielbiają te filmy i nic w tym dziwnego. Czy dostrzegły jednak, że każdą bajkę coś ze sobą łączy?


Od kilku lat rodzice dyskutują na temat powiązania ze sobą flimów Pixara. Założono nawet grupy fanów tej teorii w mediach społecznościowych. W końcu głos w sprawie zajęła sama wytwórnia. Na fanpage'u PixarToystory, zamieszczono filmik, pod nazwą „Pixar Easter Eggs”, który wszystko wyjaśnia. Trzeba przyznać, że chyba mało kto zwrócił uwagę na te wszystkie szczegóły, oglądając z przejęciem kolejną, wciągająca przygodę.
Pixar Easter Eggs

Oh my spurs! You ain't never seen Easter eggs like these, partner.

Posted by Toy Story on Sunday, January 15, 2017
Toy Story, Potwory i Spółka, Merida Waleczna, Auta – te wszystkie ukochane przez dzieci bajki, jak i wiele innych, znalazło się właśnie na tym nagraniu. Wielu fanów Disneya doskonale rozumie takie powiązania. Stworzenie każdej postaci w technice 3D jest pracochłonnym i kosztownym zajęciem, czemu więc nie wykorzystać wcześniej stworzonych bohaterów w kolejnych produkcjach?
Kto zwróci uwagę na to, jaki dokładnie miś leży na podłodze w pokoju dziecięcym, skoro to nie jest bajka o nim? Odgrywa on swoją rolę jako tło, a wykorzystany jest ponownie.

Miłośnicy Disneya oszaleli z zachwytu i zaczynają jeszcze dokładniej przyglądać się produkcjom wytwórni. Pod tym kilkuminutowym filmikiem, pojawiło się 22 tys. komentarzy osób, które twierdzą, że to nie wszystkie powiązania. W takim razie niech zabawa trwa, szukajcie ich i dopisujcie.

źródło: Facebook Pixar Easter Eggs
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...