W oczekiwaniu na dziecko. 9 miesięcy w 2 minuty – film nagrany przez wesołą rodzinkę

Już niebawem na świecie pojawi się ich drugie dziecko.
Już niebawem na świecie pojawi się ich drugie dziecko. Fot. Screen z Facebooka / Unilad
Krótki film, który z pewnością będzie niezwykłą pamiątką. Młoda para i ich córeczka postanowili udokumentować cały okres trwania ciąży. Nagranie jest o tyle ciekawe, że mama przez prawie cały film stoi w jednym miejscu i tym samym stroju. Jedyne co się zmienia, to wielkość jej brzucha. A już samo zakończenie jest naprawdę pomysłowe.

Młodzi rodzice robią setki zdjęć, kręcą dziesiątki filmów, gdy tylko na świecie pojawia się ich dziecko. A potem połowa gdzieś ginie, przepada, zalega na komputerze, bo ciężko się zebrać, by wybrać te najlepsze (każde przecież jest piękne!). Czy wy też macie kilka tysięcy zdjęć z pierwszego roku życia waszego szkraba?

Jakiś czas temu w sieci zaczęły pojawiać się filmy pomysłowych rodziców, którzy pierwsze 12 miesięcy zaczęli montować w 2 minutowe filmiki. Niektóre są naprawdę niezwykle urocze, jak np. historia małego Teddy’ego.
A dlaczego by nie uwiecznić w podobny sposób 9 miesięcy ciąży? Zdaje się, że ta rodzina pomyślała podobnie i tak powstała zabawna historia rosnącego brzuszka z magicznym finałem. Zobaczcie!
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE