Ciąża, ciąża i po ciąży… a kilogramy zostają. Trizer pokazuje, że można je zgubić szybciej

Fot. 123rf.com / bsaje
Wiele rzeczy przechodzi jak ręką odjął - katar, wysypka, zły humor malucha na widok jajka-niespodzianki. Pozostałe po ciąży dodatkowe kilogramy zdecydowanie do nich nie należą. Mało tego - aby przedziałka w końcu przestała sugerować, że na wadze stoisz nie sama, ale w towarzystwie dużo większej złej siostry-bliźniaczki, trzeba wysiłku. Dużego. Jeśli właśnie jesteś na etapie pod tytułem: “Po co się męczyć?”, mamy dla ciebie duży zastrzyk motywacji i sposób na wyjście z dietetycznego impasu.

Podstawa to zdrowa dieta
Banał prawda? Fakt jednak jest faktem: nie można zrzucić zbędnych kilogramów nie ograniczając kalorii i kropka. Wbrew pozorom, nasza świadomość na temat zdrowych i mniej kalorycznych zamienników jest często dużo niższa, niż chciałybyśmy sądzić. Dlatego właśnie pomoc dietetyka w przypadku ustalania menu jest bardziej niż wskazana, zwłaszcza jeśli nigdy wcześniej nie próbowałaś się odchudzać.

Dopełnieniem indywidualnie opracowanej diety są suplementy, tzw. “spalacze tłuszczu”, które cały proces znacznie przyspieszają. Bo, umówmy się, hasło: “pociążowe kilogramy” powoli traci rację bytu w okolicy trzecich czy czwartych urodzin twojego dziecka, nieuchronnie zmieniając się w dużo trudniejszą do zaakceptowania “nadwagę”. Wtedy nie ma już czasu na półśrodki - specjalna dieta i suplementacja to najbardziej rozsądne rozwiązanie. Taki właśnie pakiet otrzymujesz kupując Trizer, czyli jeden z najwyżej ocenianych ostatnio środków tego rodzaju.

Co to jest Trizer?
O tym suplemencie diety zrobiło się głośno już kilka miesięcy temu. Fora internetowe, blogi, portale pełne są historii zadowolonych użytkowników, którzy na dowód bicia kolejnych wagowych rekordów prezentują zdjęcia (które można zobaczyć na przykład tutaj, tutaj i tutaj). I dzięki im za to, bo czego oczy nie widzą… w to nie wierzą. A w historie dziewczyn, które Trizer stosowały, uwierzyć tym łatwiej, że brzmią bardzo znajomo.


Opinie czytelniczek o Trizerze
Wiele dziewczyn wspomina, że tuż po porodzie zamknęły się w domu i przestały wychodzić do ludzi bo wstydziły się własnego wyglądu. Z kolei wiele z tych, które zaczęły stosować Trizer twierdzi, że już w pierwszym miesiącu stosowania zgubiły na tyle kilogramów, żeby na nowo odzyskać pewność siebie.

Ewa: 28 letnia dziewczyna, która w trzy miesiące zgubiła 15 kilogramów:
Ewa

Podczas 3miesięcznego odchudzania z Trizerem udało mi się schudnąć 15 kg. Straciłam 5 cm w udach, 13 w biodrach, 11 w talii oraz 2 w bicepsie. Przyjmowałam trizer 3 razy dziennie przed głównymi posiłkami. Nie miałam skutków ubocznych. Czułam się bardzo dobrze, Miałam dużo energii. Zmieniło się nie tylko moje ciało Ale również nastawienie do jedzenia. Pytacie o moją opinie? Jestem bardzo zadowolona z efektów.

Ania: W dwa miesiące zrzuciła prawie 10 kilogramów. Wizualnie zmieniła się bardzo, ale prawdziwa zmiana zaszła także w jej nastawieniu. Odzyskała pewność siebie i, jak sama stwierdza: "Poczuła się znów kobietą":
Klaudia : Młoda mama, która chociaż wiedziała jak powinna jeść, nie miała pojęcia jakie jest jej zapotrzebowanie kaloryczne. Klaudia opowiada o tym, że jako mama, która dodatkowo wciąż się uczy, a po szkole rozwija swoją pasję jaką jest jazda konna, nie ma czasu na przygotowywanie wymyślnych posiłków, a ponieważ jest łasuchem, trudno jej wytrwać na jakiejkolwiek diecie narzucającej niesmaczne i niskokaloryczne dania. Dopiero z Trizerem osiągnęła w ciągu miesiąca efekt, który zachęcił ją do dalszego działania. Przemiana Klaudii nadal trwa, ale dziewczyna może się już pochwalić zadowalającymi efektami i wydaje pozytywną opinię na temat produktu:
Takich historii jest dużo więcej
I wciąż przybywają nowe. Ale nic w tym dziwnego, bo Trizer to innowacyjny produkt, który składa się wyłącznie z naturalnych składników, co pozwala stosować go bez obaw o własne zdrowie.

Ponadto Trizer to nie tylko spalacz - to również dieta skomponowana pod względem twoich potrzeb. Kupując suplement otrzymujesz w pakiecie miesięczny jadłospis z dokładnym wyliczeniem zapotrzebowania kalorycznego, uwzględniający twoje upodobania kulinarne.

Po wypełnieniu dość obszernej ankiety, wykwalifikowany zespół dietetyków układa spis posiłków z rozgraniczeniem kalorycznym oraz określa godziny, w jakich należy je spożywać. Dieta Trizera jest smaczna, ale na tyle prosta, że wszystkie składniki niezbędne do przygotowywania posiłków można kupić nawet w osiedlowym sklepie.

Co jeszcze daje nam Trizer?
Osoby korzystające z tego suplementu twierdzą również, że już po kilkutygodniowej kuracji zauważyły widoczne zmiany w kondycji swoich włosów i cery a dodatkowo ich paznokcie stały się mocniejsze. Trizer pomaga również wyeliminować problem wypadających włosów, który po ciąży jest dość powszechny.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE