Godzina, w której przychodzimy na świat, zdradza nasze charaktery. Sprawdź, co mówi o tobie i twoim dziecku

Niektórzy wierzą, że godzina urodzenia wiele mówi o człowieku, już na starcie.
Niektórzy wierzą, że godzina urodzenia wiele mówi o człowieku, już na starcie. Prawo autorskie: dubova / 123RF Zdjęcie Seryjne
Czy kiedykolwiek słyszałaś o tym, że godzina narodzin może mieć ogromny wpływ na osobowość? Niektórzy wierzą, że ten konkretny czas definiuje nasz charakter, decyduje o tym, kim się staniemy i jakie będziemy mieć umiejętności.

A teraz przypomnij sobie, o której godzinie ty i twoje dzieci przyszliście na świat i sprawdź, czy wam się to zgadza!

0:00 – 2:00

Czujesz się pewniej i bardziej komfortowo w sytuacjach społecznych z ludźmi, którzy są ci dobrze znani. Poszukujesz stabilizacji, ale też mocno się asekurujesz, dlatego niektórzy myślą o tobie, że jesteś zamknięty w sobie, może nieśmiały. Nie mnie jednak edukujesz i zachęcasz ludzi by na życie patrzeć pozytywnie. Rodzina to twój numer jeden na liście priorytetów.

2:00 – 4:00

Niepokój i ciekawość, te słowa charakteryzują cię najlepiej. Uważasz, że ciągle czeka na ciebie coś nowego do odkrycia. Jesteś bystra i bardzo komunikatywna. Czytasz, piszesz albo dużo podróżujesz. Jeśli chodzi o sport, wolisz te „delikatniejsze” jego formy.

4:00 – 6:00

Musisz nauczyć się bycia dla siebie. Martwisz się o świat i przyszłość. Wiesz, że dzielenie się jest dobre i kochasz pomagać i do tego motywujesz też innych. Masz duszę romantyczki, ale bywasz też bardzo uparta.

6:00 – 8:00

Czujesz się fantastycznie we wszystkim, w czym możesz uwolnić swoją artystyczną duszę. Potrzebujesz czuć się ważna i dużo też wymagasz od siebie samej. Masz też nadmierną potrzebę akceptacji. Jesteś liderem z natury i niewykluczone, że to ty bywasz często szefem.


8:00 – 10:00

Jesteś bardzo wrażliwa. Ze wszystkich aktywności najlepsza jest medytacja. Dzięki temu czujesz się spokojna i odnowiona. Czas lubisz spędzać najlepiej w samotności i nie pragniesz od życia sławy i chwały. Lubisz pomagać innym przez swój spokoju i wprowadzając poczucie harmonii w ich dusze.

10:00 – 12:00

Masz bardzo towarzyską osobowość. Lubisz przebywać z tymi, którzy podzielają twoje zainteresowania. Jesteś dobra w pracy w zespole i wiesz jak działać, by zbliżać ludzi do siebie. Wciąż poszukujesz przyjaciół, niezwykłych chwil i ekscytujących doświadczeń.

12:00 – 14:00

Ambitna i odpowiedzialna. Osoba, która wie jak skutecznie sobie radzić z innymi – to cała ty. Ponadto, uwielbiasz być podziwiania i dokładnie wiesz, czego chcesz, ale uważaj: twoja chęć profesjonalnego realizowania wszystkiego może szkodzić życiu prywatnemu.

14:00 – 16:00

Uwielbiasz wszelkie aktywności i przygody. Stabilizacja to nuda i okropna rutyna, ty chcesz czegoś nowego, innego. Jesteś niezwykle chętna do poszerzania swoich horyzontów i poszukujesz odpowiedzi na najtrudniejsze filozoficzne pytania.

16:00 – 18:00

Jesteś pozytywną i energetyczną osobą, która pragnie rozwiązania największych życiowych tajemnic. Jednocześnie boisz się otworzyć w pełni przed innymi, nieco cię przeraża dzielenie się swoimi uczuciami z drugim człowiekiem. Nie bierzesz niczego za pewnik, zwłaszcza jeśli chodzi o miłość i zaufanie.

18:00 – 20:00

Posiadasz jeden szczególny dar: wyczuwasz, czego potrzebują inni i masz niesamowite zdolności wczuwania się w ich sytuację, jakbyś zupełnie była na ich miejscu. Masz tendencję do unikania konfrontacji. Przyjmujesz życie takim, jakie jest.

20:00 – 22:00

Jesteś genialną aktorką drugoplanową. Dobrze ci z tym, nie masz potrzeby bycia na świeczniku i grania roli głównej. Dobrze się czujesz, pomagając innym. Lubisz być doceniania przez innych. Jesteś perfekcjonistką i nie znosisz popełniać błędów.

22:00 – 0:00

Wiesz dokładnie kim jesteś i czego chcesz. Emanujesz radością i witalnością. Jesteś bardzo kreatywna i lubisz, jak jest to podziwiane i doceniane. Sama na siebie naciskasz, by przekraczać swoje własne granice.

Źródło: Brightside.me
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE