Tam gdzie maluchy, tam powinna być i ona – zobaczcie film z naszego testu pralki Samsung AddWash

Dzieci były zafascynowane funkcją AddWash.
Dzieci były zafascynowane funkcją AddWash. Fot. Kadr z filmu
Co, prócz mamy, pracuje w domu non stop? Proste, to pralka. No dobrze, nie bądźmy tacy radykalni i stereotypowi, wielu tatusiów to prawdziwi partnerzy w tym trudnym zadaniu, jakim jest wychowywanie dzieci i w kwestii dzielenia się obowiązkami domowymi, ale…

W większości domów to jednak kobiety zajmują się praniem – i u mnie jest podobnie. Beż żalu wzięłam to na siebie, dla dobra naszych delikatnych koszul i swetrów, za to: „tatuś jest ogrodnikiem” – jak podsumowują moje dzieci. Jednak coś czuję, że niebawem to się może zmienić. A to za sprawą pralki Samsung Add Wash, w której można się zakochać.
Tak tak, przed posiadaniem rodziny zakochać można się było co najwyżej w sukience albo bajecznych szpilkach, a panowie na przykład w nowym modelu telefonu, ale w pralce? Kwestia wieku, dzieci – wpływa na postrzeganie świata, ale w tym przypadku nie ma to takiego znaczenia, bo Samsung AddWash zrobi wrażenie także na zapracowanych singlach – tak, widziałam te reakcje.

Nie mniej jednak to z dzieciakami w domu ma się wrażenie, że wręcz tonie się w stertach brudnych koszulek, pozalewanych bodziaków, śliniaków, skarpet plus… jeszcze te wszystkie dorosłe rzeczy. Totalny chaos. No więc robimy pranie, włączamy pralkę i po chwili okazuje się, że gdzieś na podłodze zawieruszyły się śpioszki. Do tej pory jedyne co mogliśmy zrobić to poczekać na koniec prania i wstawić nowe z pojedynczym ubraniem, jeżeli pilnie potrzebowaliśmy. Teraz już nie!


W górnej części pralki Samsung AddWash na głównych drzwiach umieszczono dodatkowe, mniejsze. Wystarczy wcisnąć przycisk pauzy i dorzucić przez nie zapomniane rzeczy. Nie ma się co bać, że dzieci włączą pralkę – kiedy małe drzwiczki są otwarte, niemożliwe jest jej uruchomienie. Poza tym Samsung AddWash ma dodatkowe funkcje blokujące przed małymi, ciekawskimi majsterkowiczami.

Pralka doskonale też radzi sobie w przypadku ciężko zabrudzonych ubrań. Technologia Eco Bubble efektywniej usuwa plamy dzięki aktywnej pianie ułatwiającej wnikanie detergentu w tkaninę. Dodatkowo możemy wybrać specjalny program do ubranek dziecięcych. W pralce Samsung, to bąbelki wytworzone dzięki rozpuszczonemu wcześniej detergentowi, piorą rzeczy naszych dzieci, a nie bezpośrednio wylany na nie płyn czy proszek. Ma to ogromne znaczenie w przypadku alergików. W trakcie badań prowadzonych przez Instytut Matki i Dziecka, aż 90% opiekunów potwierdziło, że używanie pralek Samsung Eco Bubble wpłynęło na złagodzenie ostrych objawów alergii u najmłodszych.

I prawdziwy hit dla roztargnionych, który z pewnością przypadnie do gustu również waszym partnerom – system Smart Control. Sterowanie telefonem za pomocą aplikacji jest niezwykle proste i praktyczne. Można włączyć i wyłącz pralkę z dowolnego miejsca, np. z pracy. Mając tyle spraw na głowie, nie sposób nie docenić również tego, że pralka może wysyłać na telefon komunikaty z informacją o zakończeniu prania.

Zobaczcie sami nasz redakcyjny test. Sprawdzone również przez maluchy!

Za współpracę dziękujemy firmie Samsung

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE