"Po prostu jej wysłuchaj". Ikea w prosty sposób o trudnych relacjach. Zobacz najnowszy spot

W każdej scenie spotu, ojciec cierpliwie wysłuchuje rozżalonej córki.
W każdej scenie spotu, ojciec cierpliwie wysłuchuje rozżalonej córki. Vimeo.com
Nie minęły dwa dni, odkąd opublikowaliśmy dwa teksty o niezwykłych reklamach. W sieci króluje spot od Allegro, tymczasem możemy już obejrzeć nowe wideo od Ikei. Specjaliści od reklamy marki zawsze wiedzą, jak trafić w sedno. Tym razem poruszają wątek trudnej relacji ojca z dorastającą córką.

Po prostu wysłuchaj
Przesłanie spotu jest bardzo proste. Kluczem do nawiązania z kimś szczerej relacji może być po prostu poświęcenie mu uwagi. Wysłuchanie tego, co ma do powiedzenia. Nawet jeśli nie zawsze się z tym zgadzamy.
Relacja rodziców z dziećmi jest wyjątkowa. Rodziców i dzieci dorastających, szczególnie trudna. Są chwile, kiedy brakuje cierpliwości na kolejne trzaśnięcie drzwiami. W spocie ojciec też rozkłada w takich chwilach ręce w geście bezsilności... a potem chwyta w dłoń drewniany taboret (dostępny oczywiście w sieciówce), siada przed zatrzaśniętymi drzwiami i słucha.
Reklama jest kolejnym dowodem na to, że siła tkwi w najprostszych działaniach. A siła reklamy, w mądrym przekazie nieprzerysowanej rzeczywistości. Chapeau bas!
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE