Sarah Jessica Parker mówi o tym, że mogłaby wciąż wracać do dnia porodu syna. Powód jest wzruszający

Sarah Jessica Parker opublikowała wzruszający hołd dla swojego syna, w dniu jego 13 urodzin.
Sarah Jessica Parker opublikowała wzruszający hołd dla swojego syna, w dniu jego 13 urodzin. Screen z Instagram.com
Poród to jedyne i niepowtarzalne doświadczenie. Niedające porównać się z niczym innym. Kiedy kobieta traci możliwość wydania na świat dziecka, coś zmienia się w niej nieodwracalnie. O tym, że pragniemy najbardziej tego, co zostaje nam odebrane, mówi Sarah Jessica Parker.

Poród, jako najpiękniejsze doświadczenie
Kiedy podczas jednej z rozmów Sarah Jessica Parker usłyszała pytanie, o to, co w życiu mogłaby powtarzać wciąż na nowo, odpowiedziała bez namysłu: "Gdybym mogła powtórzyć w swoim życiu jeden, wybrany moment, byłyby to narodziny mojego syna. Mogłam wydać na świat tylko swojego syna tylko ten jeden raz. Zrobiłabym to jeszcze wiele razy".
Sarah i jej mąż Matthew Broderick starali się o drugą ciąże. Jednak problemy z niepłodnością aktorki były już tak poważne, że o naturalnym poczęciu nie było mowy. Para zdecydowała się na wynajęcie surogatki i tak w 2009 roku, przywitali na świecie bliźniaczki.

Porównując ten stan, aktorka mówi o tym, że to zupełnie odmienne doświadczenia. I że przeżycie porodu różni się całkowicie od poznania swoich dzieci, kiedy te są już na świecie...
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE