9 miesięcy w 4 minuty – ten wzruszający film trzeba zobaczyć

Każdego dnia miliony zmian, by po 9 miesiącach być w pełni gotowym do przyjścia na świat.
Każdego dnia miliony zmian, by po 9 miesiącach być w pełni gotowym do przyjścia na świat. Fot. Screen z Youtube
Każda z nas nosząc dziecko pod sercem, ma świadomość, że w jej ciele dzieją się niesamowite rzeczy. Czujemy pierwsze kopniaki, to jak się przekręca, czy gdy ma czkawkę. Obecnie, dzięki badaniom USG 3D, możemy też podejrzeć naszego malucha i szybko dowiedzieć się, czy to chłopiec, czy jednak dziewczynka. Pierwsze spojrzenie na nasze dziecko, to jedna z najbardziej wzruszających chwil dla rodzica. Nagle możesz dostrzec, że twoje dziecko zdaje się oglądać swoje dłonie, albo ssać kciuka. A wtedy? Płacze mama, płacze i tata. A gdyby tak moć zobaczyć nieco więcej?

Piękna animacja "From Conception to Birth" w 4 minuty pokazuje wszelkie zmiany, jakie przechodzi dziecko, zanim pojawi się na świecie – od poczęcia do porodu. Zapiera dech!
W filmie w zaledwie 4 minuty widzimy rozwój układu nerwowego, serca, kształtowanie się paluszków, czy nawet to, jak dziecko porusza się w brzuchu mamy. Tutaj śmiało możemy powiedzieć, że jest to tak niesamowite, wręcz magiczne, że nie będzie nadużyciem, jak cały ten proces nazwiemy, po prostu, “cudem”.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE