"To obrzydliwe", "Pedofilka". Jedno niewinne zdjęcie Victorii Beckham spowodowało falę hejtu

Fot. screen z Instagrama / Victoria Beckham
Fot. screen z Instagrama / Victoria Beckham
To miało być niewinne zdjęcie dla fanów. Victoria Beckham wrzuciła fotkę na której całuje swoją córkę Harper i składa jej urodzinowe życzenia. I wywołała prawdziwą burzę.

"Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, Skarbie. Bardzo Cię kochamy" - taki opis widnieje obok zdjęcia Victorii i Harper Beckham, które razem kąpią i się w basenie i dają sobie buzi w usta. Niewinny obrazek? Nie według tysięcy internautów.

"Dzieci nie całuje się w usta", "To obrzydliwe", "Pedofilka" - czytamy w komentarzach. Nie brakuje tu sugestii, jakoby zdjęcie miało mieć seksualny podekst. "Przecież to jej córka! Was mama nigdy nie całowała?" - odbierają ataki na Victorię Beckham inni.
Czy zdjęcie opublikowane przez projektantkę rzeczywiście jest niestosowne, czy to może internauci w swoich krytycznych komntarzach posunęli się za daleko?

Nawet jeśli komuś fotografia wydała się niestosowna, obraźliwymi komentarzami wobec gwiazdy jedynie tę niestosowność podkreśla. Bo jakoś trudno nam uwierzyć, że intencją Victorii Beckham było wzbudzenie kontrowersji poprzez publikację zdjęcia, na którym widzimy jej dziecko.
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE