Na 18 urodzinach tej dziewczynki z autyzmem nie pojawił się nikt. To, co wydarzyło się w tym roku zaskoczyło wszystkich

Fot. Screen z Facebooka
Fot. Screen z Facebooka
Hallee Sorenson to nastolatka z autyzmem. Rok temu obchodziła 18 urodziny. Na przyjęciu zorganizowanym dla jej znajomych nie pojawił się nikt. W tym roku, kuzynka Hallee, Rebecca Lyn opublikowała na Facebooku post prośbą o pomoc. Chciała uchronić Hallee przed kolejnym urodzinowym rozczarowaniem. Nie spodziewała się, że odzew użytkowników portalu będzie tak wielki!

Rebecca w swoim wpisie opisała Hallee i jej historię:
Rebecca Lyn
kuzynka Hallee

"Po pierwsze, ona jest piękną młodą kobietą, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Kiedy wchodzi do pokoju, nagle robi się jaśniej. Hallee jest zabawna, słodka, opiekuńcza, inteligentna, wysportowana, to mistrz układanek, wspaniałym uczennica i najlepszy przyjaciel dla wszystkich. Hallee jest niesamowitym człowiekiem - jestem dumna, że to moja krewna. Jest także osobą, której po prostu przydarzyło się mieć autyzm."

Dołączyła zdjęcie, które ściska za serce.
Rebecca Lyn
kuzynka Hallee

“Poniżej znajduje się fotografia Hallee z ubiegłego roku, z jej 18. urodzin. Była bardzo podekscytowana, że odbędzie się impreza z jej kolegami i koleżankami. Zaproszenia rozdała znajomym w szkole oraz tym mieszkającym w jej okolicy. Hallee z niecierpliwością wyczekiwała, aż nadejdą goście i rozpocznie się zabawa... Ale jej znajomi nigdy się nie pojawili. Ani jedna osoba."

Rebecca poprosiła użytkowników Facebooka, aby w tym roku pomogli jej zorganizować 19. urodziny Hallee. Zależało jej jedynie na wirtualnych kartkach pocztowych. Hallee uwielbia dostawać maile i na nie odpowiadać. Napływające w ten sposób życzenia byłyby dla niej wymarzonym prezentem. Rebecca nie wyobrażała sobie nawet, jak ogromną moc będzie miał jej wpis i do jak wielu ludzi on dotrze...

Rebecca opublikowała swój post 8 czerwca, niecały miesiąc przed urodzinami Hallee. Jej wpis udostępniło w ciągu kolejnych dwóch tygodni ponad 237 000 osób z całego świata!

Do Halle napłynęły nie tylko maile, ale również ponad 10 000 pocztówek, kartek urodzinowych, paczek oraz listów. Rebecca stworzyła specjalny profil na Facebooku Hallee's 19th Birthday, na którym publikowała zdjęcia urodzinowych podarunków.
Na kopertach widniały pieczątki z Brazylii, Mongolii, Zimbabwe, Irlandii, Chorwacji, Pakistanu, a nawet z Hong Kongu.
Niektóre upominki były wyjątkowo pomysłowe.
Życzenia i prezenty nadsyłały nie tylko osoby prywatne.
Hallee 2 lipca, w swoje 19. urodziny nie czuła się już sama. Była najszczęśliwszą nastolatką na świecie.
Co za wspaniała i wzruszająca historia!


Źródło: parenting.com
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE