Dowiedziała się, że jest w ciąży, gdy zaczęła rodzić. Jak to możliwe, że tego nie zauważyła?

Prawo autorskie: nenovbrothers / 123RF Zdjęcie Seryjne
Prawo autorskie: nenovbrothers / 123RF Zdjęcie Seryjne
Jak długo można nie wiedzieć, że jest się w ciąży? Ta kobieta dowiedziała się o swoim odmiennym stanie dopiero gdy… zaczął się poród.

Angie Hernandez nie czuła się najlepiej, dlatego wzięła sobie kilka dni wolnego. Sądziła, że jej dolegliwości związane są z niestrawnością. Była pewna, że ciepła, relaksująca kąpiel i odrobina odpoczynku pomogą jej wrócić do dobrego samopoczucia.

Okazało się jednak, że „dolegliwość” Angie jest nieco poważniejsza. Gdy chciała wstać i udać się do łazienki okazało się, że nie jest w stanie tego zrobić. Wtedy zaczęła się akcja porodowa.
Powiedziałam mojemu najstarszemu synowi, by zadzwonił do mojego szefa i mojego męża” – opowiada Herandez. Pierwszy zjawił się u niej jej szef i to on pomógł jej poradzić sobie z noworodkiem. „Następnie pojechaliśmy do spzpitala by zarejestwować moją córkę, obie spędziłyśmy tam noc”.

Nic dziwnego, że rodzina Angie Hernndez początkowo myślała, że cała sprawa jest tylko żartem. Potem wszyscy sądzili, że dziecko nie jest jej, a jej 16-letniego syna, a ona zdecydowała się je wychować. Akurat w tej sytuacji trudno się dziwić, że bliskim kobiety trudno było uwierzyć w tę niezwykłą historię.
Nawet sama Hernandez przyznała, że jest zszokowana. Przy swoich poprzednich ciążach miała typowe dla tego stanu objawy, tym razem – żadnych. Co więcej, przez cały okres ciąży regularnie miesiączkowała, bez problemu mogła nosić swoje ubrania sprzed ciąży.

Jedyna rzecz, która mnie zaniepokoiła, to bardzo silne skurcze jakie miałam na tydzień przed porodem. To była jedyna oznaka tego, że z moim ciałem dzieje się coś nietypowego” – opowiada Angie Herandez. A jaki był sam poród? Wyjątkowo łatwy. „Gdy rodziłam moją córeczkę, która teraz ma 20 miesięcy, czułam każdy skurcz. A tym razem dziecko po prostu się pojawiło”.


Cóż, historia jest bardzo zaskakująca. Ale nie da się ukryć, że takie przejście ciąży w całkowitej niewiedzy, zakończone łatwym porodem ma też swoje plusy!

Źródło: Fit Pregnancy and Baby
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE