To będzie dobry weekend! Nie wierzysz? Sprawdź horoskop dla rodziców

Prawo autorskie: siloto / 123RF Zdjęcie Seryjne
Prawo autorskie: siloto / 123RF Zdjęcie Seryjne
Kto nigdy nie przeczytał horoskopu – ręka do góry. Ok, lasu dłoni nie widzę. Spokojnie, możecie odpowiadać śmiało, jesteście anonimowi. To teraz ręka do góry, kto nigdy w niego nie uwierzył? Tu już nieco gęściej, ale też bez szału. Ok, trzecie i ostatnie pytanie – macie ochotę dowiedzieć się co wyjątkowego spotka Was w ten weekend?

Drogie mamy, gwarantujemy, że w weekend czeka Was coś więcej niż wymiana pieluch, podgrzewanie kaszek i użeranie się z marudzącym partnerem. Tym między praniem a gotowaniem. I trochę więcej niż tylko dłuższy sen. Coś więcej niż sen…

Dowiedzcie się czego się spodziewać i zaplanujcie końcówkę tygodnia w zgodzie z aktualnym układem planet i gwiazd!

Dla mam BARANÓW gwiazdy przygotowały coś wyjątkowego. Wszystko wskazuje na to, że dziecko pozwoli Ci odpocząć i zrelaksować się po ciężkim tygodniu. To bardzo dobra wiadomość, zwłaszcza że ostatnio zdarzyło ci się być odrobinę niemiłą… Uśmiechnij się do trzech przypadkowo spotkanych osób. Z pewnością odwzajemnią ten uśmiech! Nadchodzący weekend to doskonały moment, aby zrobić coś we dwoje. Może (skoro maluch będzie spokojny) uda Wam się go oddać komuś na kilka godzin i wyskoczyć do kina lub na kolację?

Drogie BYCZKI czeka was w ten weekend sporo wrażeń. Być może odwiedzi cię ktoś, kogo dawno nie widziałaś? Może spotkacie się zupełnie niespodziewanie? A może to dobry czas, by zadzwonić i odświeżyć starą znajomość? Zauważyłaś, że maj Wam służy. Tak, tak – nie tylko ty – twój partner również poczuł się w związku swobodniej. W końcu początki są zawsze trudne. Teraz dzidziuś jest już pełnoetatowym członkiem rodziny i wszystko wraca do normy…

BLIŹNIĘTOM żyjącym w nieformalnych związkach doradzamy – nadchodzący weekend to dla was dobry czas, by porozmawiać o zmianie tego stanu. To również dobry moment, by poruszyć kwestie oszczędzania lub poważnej inwestycji. Twój odrobinę zazdrosny partner poczuje się po tej rozmowie pewniej – to oczywiście z korzyścią dla was obojga. Przyda się odrobina powściągliwości w jedzeniu, bo ostatnio zdarzało wam się pofolgować prawda?


Mamy RACZKI może macie ochotę na wydłużony weekend? Wszystkie znaki na niebie i ziemi podpowiadają, że to najlepsze lekarstwo na wasze (ostatnio coraz bardziej zauważalne) zmęczenie. Nie odkładaj tego na później – brak decyzji w odpowiednim momencie może cię sporo kosztować! Pamiętaj o kontrolnej wizycie u stomatologa i okresowych badaniach krwi. Koniecznie sprawdź swoją tarczycę. Bo niedospanie może być tylko objawem czegoś poważniejszego!

Kochane LWICE wyluzujcie! Naprawdę podłoga może jeszcze jeden dzień poczekać na mycie, a twojemu dziecku nie stanie się krzywda jeśli raz na jakiś czas zje gotowe danie ze słoiczka. Najlepiej wygospodarujcie jakąś część weekendu tylko dla siebie. Spróbuj umówić się na kawę z koleżanką, albo jeszcze lepiej – na wieczornego drinka. Albo po prostu poleż trochę dłużej w wannie pełnej piany.

PANNY czekają zmiany. Spróbuj je dostrzec i się z nich ucieszyć bo każda zmiana jest dobra! Jednocześnie wsłuchaj się w siebie i nie lekceważ objawów, które cię niepokoją. W nadchodzącym okresie twoje zdrowie może pozostawiać wiele do życzenia. Jeśli w weekend planujesz wyjście z domu prawdopodobnie czeka cię niezapomniany wieczór.
Mamom WAGOM mówimy – nareszcie! Być może zmiany nie będą od razu bardzo spektakularne, ale skupcie się i po weekendzie same stwierdzicie, że był przełomowy. Poczujesz, że stało się coś, co sprawiło, że wiesz czego oczekujesz od partnera. I że on spełnia twoje oczekiwania. I jeszcze coś – weekend to dobry moment, żeby oprócz anielskiej twarzy pokazać, że jest w tobie diabelski chochlik, który podszeptuje szatańskie pomysły. Szalone, to nie znaczy, że nierealne. Wyjdź poza utarte schematy, poczujesz się wolna. Może to już czas na tę seksowną piżamkę – tak, tę ukrytą na dnie szuflady.

Dla SKORPIONÓW ten weekend może okazać się owocny zawodowo, dlatego, mimo wolnego, warto poświęcić chwilę na pracę. Bo to, co zrobisz, przyczyni się do przyszłych sukcesów. Jeśli masz taką możliwość, zrób coś dodatkowego, wciśnij w swój grafik zadanie, które nie jest wcale pilne, ale jest ważne w perspektywie kilku lat. I bądź ostrożna – niestety może odnowić się u ciebie dawno zapomniana kontuzja.

Nie oponujcie drogie STRZELCE. Ta weekendowa propozycja, o której doskonale wiecie może okazać się super przygodą. Otwórzcie się na nowe doświadczenia, dajcie się ponieść emocjom. Może wyniknie z tego coś ciekawego na przyszłość? Pamiętaj, że żyjesz dla siebie a nie po to, żeby komuś dogodzić czy przypodobać się. Dlatego w ten weekend zajmij się tylko i wyłącznie swoimi sprawami i zaszalej!

Drogie KOZIOROŻCE – tym z was, na których czekają spotkania w gronie rodziny gwarantujemy, że nie będzie tak źle jak się obawiacie. Układ gwiazd sprzyja zacieśnianiu więzi w rodzinnym gronie, dlatego jeśli dołożycie do tego pozytywne nastawienie, wrócicie do domu zachwycone. Uważajcie jednak na szaleństwo przy stole, bo to może skończyć się problemami z układem trawiennym.

WODNIK podejmie ważną decyzję, ale gwiazdy i planety są po jego stronie. Nie jesteś pewna, czy robisz dobrze? Zastanów się – to, w co wierzyłaś mocno, całkowicie albo częściowo zawaliło się. Potraktuj to zatem jako sygnał do zmian. Jeśli czujesz się stłamszona i spychana na drugi plan w związku, to dobry moment na wzięcie spraw w swoje ręce i wprowadzenie zmian. Może warto je spisać i stopniowo egzekwować? Dotyczy to nie tylko relacji z partnerem, ale również z dziećmi. Czas taryfy ulgowej minął.

Dobry humor nie opuści cię przez cały weekend. Tak, tak RYBKI, nie bez powodu. Czeka na was fantastyczna niespodzianka. Nawet jeśli się jej spodziewacie, nie dajcie tego po sobie poznać. Ale pamiętaj – ile dasz z siebie, tyle otrzymasz! Spróbuj rozejrzeć się za jakimś sposobem, żeby dla kogoś coś zrobić bezinteresownie. Nagroda przyjdzie bardzo szybko i będziesz bardzo zadowolona. Ten weekend będzie jedynie początkiem wspaniałej passy – już w poniedziałek czeka cię zadanie zawodowe, które z perspektywy czasu będziesz mogła opisać jako niekwestionowany sukces.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE