12-letnia dziewczynka w ciąży prosi przechodniów o pomoc. To trzeba zobaczyć

Screen z YouTube.com / Just For Laugh Gags
Screen z YouTube.com / Just For Laugh Gags
Dziewczyna w ciąży prosi cię o pomoc - już to jest sytuacją niezwykłą. A kiedy ta dziewczyna ma na oko... jakieś 12 lat? Zobacz, jak zareagowali przechodnie w takiej sytuacji.

Mała dziewczynka z ogromnym ciążowym brzuchem siedzi w parku na ławce, nie wygląda najlepiej. Czyżby właśnie rozpoczęły się skurcze porodowe? Przechodnie okazują jej zainteresowanie, jednak nawet nie próbują ukryć zdziwienia młodym wiekiem dziewczynki. To jednak nie koniec niespodzianek.

W końcu po dziewczynkę przyjechał młody chłopiec, jak się domyślamy ojciec jej dziecka. Zdziwienie przechodniów było nieopisane gdy z podjeżdżającego samochodu wysiadł na oko jedenastolatek! Serdecznie przywitał się ze swoją ukochaną, wsiedli do auta i odjechali. Czy on w ogóle może prowadzić samochód? Oczywiście, że nie, jest za młody!
Cała sytuacja okazała się tylko żartem. Dziewczynka naprawdę nie była w ciąży, jej młody towarzysz na szczęście nie musiał wieźć jej do szpitala. Kiedy prawda wyszła na jaw, w parku zapanowała ogólna wesołość. Wcześniej jednak zaangażowani w scenkę przypadkowi przechodnie okazali zdziwienie, zagubienie, bezradność. I trudno im się dziwić!


Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE