Na tym usg widać znacznie więcej, niż macicę, płód i pępowinę. Czy to siły nadprzyrodzone?

Fot. Screen z Today.com
Fot. Screen z Today.com
Każdy przyszły rodzic bez wahania przyzna, że zdjęcie usg jego przyszłego dziecka jest wyjątkowe. Jednak to, co ultrasonogram pokazał Kelly Lewis naprawdę jest zaskakujące. A nawet, jak twierdzą niektórzy, nieziemskie.

Macica, wyraźnie zarysowany płód, pępowina – na pierwszy rzut oka to zdjęcie usg nie różni się od dziesiątek innych. Kiedy jednak przyjrzymy się bliżej, możemy tutaj zobaczyć coś całkiem zaskakującego: można odnieść wrażenie, że tuż obok płodu przysiadł mały anioł.

Kelly Lewis przyznała, że w pierwszej chwili nie dostrzegła w zdjęciu niczego niezwykłego. „Dopiero kiedy pokazałam zdjęcie mojej przyjaciółce, ona zwróciła na to uwagę. Od tamtego momentu każdy jest tym po prostu zafascynowany” – powiedziała pani Lewis.

Kiedy dziewczynka się urodziła, otrzymała imię Harper. „Harper jest bardzo spokojną małą dziewczynką. Jest troskliwa i pomocna, zawsze grzeczna i uprzejma i taka niewinna. I ma najsłodszy uśmiech – jak mały aniołek”- mówi mama dziewczynki.
Harper ma już trzy lata, jednak jej mama dopiero teraz zdecydowała się upublicznić niezwykłe zdjęcie ultrasonograficzne. Powód? Nie chciała, by było ono kojarzone z innym przypadkiem, w którym rodzice dostrzegają na zdjęciu ultrasonograficznym nieco więcej, niż by się spodziewali. Pewien użytkownik serwisu Imgur zamieścił niegdyś zdjęcie usg przyjaciółki. Na pierwszy rzut oka wygląda ono całkiem zwyczajnie. Dopiero po chwili uważniejszej obserwacji po prawej stronie możemy dostrzec kształt „demona” nad płodem.
Cóż, niezależnie od tego, czy wierzy się w zjawiska nadprzyrodzone, zawsze lepiej jest zobaczyć anioła, niż demona. „Tak, lubię myśleć, że to jest anioł. To po prostu miłe, dobrze mieć coś takiego” – przyznale Kelly Lewis.


Źródło: Today.com
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE