Jak bezpiecznie przewieźć dziecko w pozycji horyzontalnej? Wybierz fotelik dla noworodka

Fot. Flickr / [url=https://www.flickr.com/photos/oksidor/1418432485/]Oleg Sidorenko[/url] / [url=https://creativecommons.org/licenses/by/2.0/]CC BY 2.0[/url]
Fot. Flickr / Oleg Sidorenko / CC BY 2.0
Kilka dni po urodzeniu, dziecko odbywa swoją pierwszą w życiu podróż – ze szpitala do domu. Warto się do tego wydarzenia odpowiednio wcześnie przygotować. Do tej pory wybór zabezpieczenia przewożonych noworodków stwarzał nie lada wyzwanie. Foteliki rozkładane tak, aby można było przewozić w nich dziecko w pozycji zbliżonej do horyzontalnej, najbardziej naturalnej dla maluszków, były w Polsce mało dostępne. Rewolucję w podróżach najmłodszych przeprowadził Easylift.

Nosidełko i fotelik samochodowy w jednym
Easylift – nowość na rynku polskim, jest spełnieniem marzeń świeżo upieczonych rodziców o komforcie i bezpieczeństwie ich nowo narodzonych dzieci. Produkt ten łączy funkcję nosidełka oraz fotelika samochodowego i jest przeznaczony do transportu noworodków oraz niemowląt do 6 miesiąca życia w pozycji leżącej.
Easylift zapewnia maluszkom bezpieczne oddychanie oraz zapobiega zadławieniu. Jest to niezwykle istotne zwłaszcza przy przewożeniu dzieci urodzonych przed terminem. W pozycji leżącej mięśnie maleńkiego, delikatnego kręgosłupa nie zostają w żaden sposób obciążone, dlatego też nie ma żadnych ograniczeń co do ilości spędzanego w nosidle czasu. Jest to idealne rozwiązanie dla aktywnych rodziców lubiących podróżować ze swoim maluszkiem.
Jeden produkt – wiele zastosowań
Easylift można przenosić bezpośrednio z samochodu do gondoli wózka (pasuje do większości modeli dostępnych na rynku), a także spacerówki czy tzw. „parasolki”. Nie ma więc konieczności przerywania snu dziecka podczas przekładania nosidełka do wózka.
Skandynawska jakość i najlepsza ochrona
Testy bezpieczeństwa Easylift zostały przeprowadzone w Szwecji, która słynie z najbardziej restrykcyjnych wymagań stawianych produktom dla dzieci. Produkt zatwierdzony został certyfikatem zgodnym z ECE44/04 w grupie 0, co oznacza, że spełnia najostrzejsze obecnie wymagania w testach zderzeniowych – czołowych oraz tylnych. Miękko wyściełane amortyzującymi piankami ściany nosidła, zapewniają również najwyższy poziom ochrony w przypadku zderzeń bocznych.

Easylift wyposażony jest w pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa. Jest bardzo łatwy i szybki w montażu w każdym modelu auta. Nadaje się do transportu noworodków oraz niemowląt do 6 miesiąca życia lub 10 kg wagi.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE