Fit brzuch ciążowy, czy to w ogóle możliwe? Ta modelka udowadnia, że tak! Zobaczcie zdjęcia

Fot. Screen z Instagrama / [url=https://www.instagram.com/p/BCfNdrTJb41/?taken-by=chontelduncan]Chontel Duncan[/url]
Fot. Screen z Instagrama / Chontel Duncan
Ciąża niewątpliwie kojarzy nam się z dodatkowymi kilogramami, dużym brzuchem i znacznym ograniczeniem sprawności. Przyszłym mamom problem zaczynają sprawiać nawet proste czynności, takie jak wiązanie butów. Kres temu myśleniu kładzie Chontel Duncan, która na swoim Instagramie dumnie prezentuje swój fit ciążowy brzuszek.

Najmniejszy brzuch ciążowy
W przypadku byłej finalistki Miss Universe oraz modelki fitness, ciężko jest mówić o „brzuchu”, bo jej ciążowy brzuszek jest naprawdę mikroskopijnych rozmiarów, jak na końcówkę ciąży, w której się znajduje. Dla porównania wrzuciła ona na swój profil zdjęcie na którym pozuje ze swoją koleżanką, będącą w podobnym momencie oczekiwania na dziecko:

Fit brzuch?
Modelka z dumą pokazuje też inne zdjęcia swojej sylwetki, która mimo ciąży wciąż sprawia wrażenie niebywale wysportowanej:


Modelka zapewnia, że zarówno ona, jak i dziecko czują się dobrze. Ciąża nie sprawiła jednak, że zrezygnowała ona ze
zdrowego odżywania i regularnych treningów.
Chontel Duncan

Ciążę i poród można porównać do maratonu. Czy wystartowałabyś w maratonie nieprzygotowana? Oczywiście, że nie! Jestem gotowa na mój maraton. Czuję się silna, zdrowa i mentalnie przygotowana. Wierzę, że to wszystko pozwoli mi pewnie poczuć się podczas porodu.

Kobietę obserwuje obecnie ponad 225 tysięcy fanów. Stara się inspirować kobiety w ciąży do dbania o siebie, jednak podkreśla, że każda z nas ma inne predyspozycje i przechodzi ciążę inaczej. Trzeba jednak przyznać, że jej fit brzuch ciążowy robi niemałe wrażenie!

Źródło: supermamy.pl
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE