Top 5 marek modowych dla dzieci. Poznaj najnowsze trendy podczas targów Slow Fashion

W najbliższy weekend poznamy wiodące trendy w modzie podczas 5. edycji targów Slow Fashion. W tym roku na to prestiżowe wydarzenie zaproszono 200 starannie wyselekcjonowanych projektantów mody, biżuterii i akcesoriów, którzy przecierają szlaki w dynamicznie zmieniającej się branży modowej. Swoją silną prezentację będzie miała moda dziecięca.


Sus Kids
Pod tą nazwą ukrywa się utalentowana mama, która dzięki niesamowitej wyobraźni przywraca rangę przyborom do dziergania. Wszystkie projekty Sus Kids powstają w niewielkiej pracowni rysunkowo-sitodrukowo-szwalniczej. W ofercie znajdują się wyłącznie bezpieczne dla dzieci, atestowane farby i tkaniny.

ooch!
Twórcy ooch! stawiają na wygodę ubranek dla najmłodszych. Używają tkanin najwyższej jakości, starając się utrzymać przystępne ceny. Pamiętają, że każda dziewczynka jest małą księżniczką, dlatego przygotowali coś specjalnie dla niej.

Supeł
Przykuwająca wzrok kolorystyka, niebanalne fasony oraz materiały najwyższej jakości to elementy, które czynią kolekcje SUPŁA absolutnie wyjątkowymi. Pokochasz je od pierwszego wejrzenia za fantastyczne kolory i niesamowitą wygodę. Żywe barwy i kontrastowe desenie są uwielbiane przez miłośników mody, bo pozwalają się wyróżnić. SUPEŁ to idealny wybór na co dzień. Latem idealnie sprawdzą się bajeczne sukienki z dżerseju, a zimą – kolorowe ubranka, dzięki którym nigdy nie jest szaro i ponuro.
Ekoubranka
Ta oferta skierowana jest do rodziców, którzy żyją zgodnie z zasadą „long lifecycle products” – stąd nazwa eko(nomiczne) ubranka. Ich twórcy chcą też czegoś więcej – dbają o wysoką jakość swoich produktów.


Hosia Hopsia Hopsia to nowa marka dla dzieci. Radość, wygoda, design – to hasła, które przyświecają jej twórcom. Projektanci tworzą niebanalne przedmioty, niekonwencjonalne ubrania oraz niespotykane elementy wystroju dziecięcych pokoi. Kierują się wygodą oraz funkcjonalnością.

Nie zabraknie także wielu dodatkowych atrakcji dla najmłodszych. Obowiązkowym przystankiem dla rodziców z dziećmi będzie zorganizowana przez Mysie Harce bawialnia. Dla najmłodszych zostanie uruchomiona również strefa Kids z ofertą dla dziewczynek i chłopców.
Targi Slow Fashion #5 odbędą się już w najbliższy weekend (5 – 6 marca 2016 r.) na PGE Narodowym w Warszawie.

Więcej informacji można znaleźć na profilu wydarzenia na Faceboku.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Syndrom końca wakacji daje wam w kość? Oto 5 taktyk na przetrwanie
0 0USG połówkowe jest najważniejszym badaniem w ciąży. Zobacz, czego możesz się dowiedzieć