UWAGA! Dziecko wrzuca do sieci brutalny film, na którym znęca się nad kotem. My pytamy: gdzie byli rodzice?

Fot. Screen z  Facebooka / [url=https://www.facebook.com/mikropsy/?fref=ts] Fundacja Mikropsy do Adopcji [/url]
Fot. Screen z Facebooka / Fundacja Mikropsy do Adopcji
Drodzy Państwo, Fundacja Mikropsy do Adopcji i policja szukają dziecka, autora brutalnego nagrania zamieszczonego w sieci. Film przedstawia znęcanie się nad zwierzęciem. Na początku nagrania widać kotkę, która ma naciągniętą na głowę torebkę foliową. Chwilę później, dziecko, które nagrywa całą sytuację, mówi z zadowoleniem: „Widzicie, to jest mój kot, który ledwo dycha. A ja ją przetrzymuję, żeby przestała oddychać. Duszę.” W tle słychać też przeraźliwe miauczenie kotki. Film mogą obejrzeć jedynie osoby o mocnych nerwach. Niestety nie wiadomo czy kotka przeżyła. Personalia dziecka nadal nie zostały ustalone. Każdy, kto rozpoznaje dziecko lub zwierzę jest proszony o kontakt z policją lub Fundacją Mikropsy do Adopcji.

UWAGA ! Drastyczne!Kolejne dziecko bez nadzoru rodziców znęca się nad bezbronnym kotem!Zamieścił film w internecie...

Posted by Fundacja Mikropsy - Mikropsy do adopcji on 18 stycznia 2016
My pytamy – gdzie byli rodzice? Nie tylko w tym momencie. Gdzie byli rodzice przez cały okres dorastania dziecka? To my, dorośli, jesteśmy odpowiedzialni za wychowanie naszych dzieci. Wpojenie odpowiednich wartości, szacunku do innych ludzi i do zwierząt. Nie bez powodu mówi się, że jeśli ktoś jest w stanie skrzywdzić zwierzę, nie powstrzyma się przed skrzywdzeniem człowieka. Socjopaci, seryjni mordercy i inni dewianci zaczynali od dręczenia zwierząt, potem je zabijali. Następnie obiektem ich zainteresowania stawał się człowiek.

Dzieci nie są z natury złe. One potrzebują nas, dorosłych, by nauczyć się co jest dobre, a co złe. Uczmy dzieci wrażliwości na krzywdę zwierząt. Tłumaczmy, że są to istoty żywe, nie zabawki. Że czują tak, jak ludzie. Bądźmy przykładem – my, dorośli! Powstrzymajcie się więc przed komentarzami „co to byście dzieciakowi zrobili”. Przemoc rodzi przemoc – zawsze.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE