Czym kończy się spanie w jednym łóżku z niemowlęciem? Ta dziewczynka zmarła pod ciężarem swojej matki

Screen z Facebooka / [url=https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10153878330318308&set=a.10151463000903308.517724.601633307&type=3&theater] Marco Mejia [/url]
Screen z Facebooka / Marco Mejia
O tym, że spanie z niemowlakiem w jednym łóżku stwarza pewne zagrożenia dla jego życia i zdrowia nie trzeba się rozpisywać. Specjaliści wielokrotnie apelowali, że zmęczony, niewyspany rodzic, może nieświadomie podczas snu przygnieść dziecko. Absolutnie nie wolno spać z dzieckiem przede wszystkim będąc pod wpływem alkoholu lub narkotyków, kiedy nie mamy właściwie żadnej kontroli nad swoim ciałem i zapadamy w twardy sen.

Niewiarygodną bezmyślnością wykazała się 31-letnia Lisa Scalia z New Jersey, która będąc pod wpływem narkotyków położyła się z córką do łóżka i w czasie snu przygniotła ją swoim ciałem. Ośmiomiesięczne dziecko zmarło w szpitalu po kilku dniach walki o życie.

O całym zdarzeniu ojciec dziewczynki poinformował na Facebooku. Zaapelował do innych rodziców, by nigdy pod żadnym pozorem nie kładli się do łóżka z dzieckiem po spożyciu alkoholu i środków odurzających. Prosił też o wybaczenie, w imieniu matki dziewczynki.

Please everyone remember that Lisa Marie loved Olaia Marie ... she definitely made the biggest mistake anyone can make...

Posted by Marco Mejia on 10 stycznia 2016
„ Nie zapominajcie, że Lisa kochała Olailę. Popełniła największy błąd swojego życia, ale nie zrobiła tego specjalnie. Dzisiaj cierpi bardziej ode mnie. Jeśli ja jej wybaczam, wy też jej wybaczcie”. Mężczyzna poinformował także, że zdecydowali się przekazać organy zmarłej dziewczynki dla ratowania życia innych.
Śpiąc z dzieckiem w jednym łóżku zawsze zachowajcie ostrożność. Łóżko powinno być szerokie, a materac twardy, sprężysty. Należy zrezygnować z niepotrzebnych poduszek, a w nocy kontrolować pozycję swoją i dziecka.


Źródło: edziecko.pl
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE