Prezydent Warszawy rozdaje prezenty. Każde dziecko może liczyć na... ubranie

Fot. screen z Facebook / Hanna Gronkiewicz - Waltz
Fot. screen z Facebook / Hanna Gronkiewicz - Waltz
Prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz - Waltz na swoim Facebooku ogłosiła radosną nowinę dla wszystkich, którzy w 2016 roku przywitają na świecie swoje dziecko.
Każde dziecko urodzone w Warszawie od władz stolicy otrzyma pamiątkowe body z napisem "Jestem z Ciebie dumna" i symbolem warszawskiej syrenki zamiast litery "s".

"Od nowego roku wszystkie dzieci urodzone w Mieście Stołecznym Warszawa otrzymają pamiątkowe body! Przy rejestracji dziecka we wszystkich warszawskich Urzędach Stanu Cywilnego na rodziców oprócz aktu urodzenia będzie czekał prezent dla dziecka - body oraz gratulacje. Chcemy docenić każdą nową Warszawiankę oraz każdego nowego Warszawiaka, bo to oni będą budować to miasto za kilkanaście lat. Warszawa to miasto najlepsze do życia. Wydawanie śpioszków zbiegło się z raportem GUS-u. Mimo że przez najbliższe 35 lat w niemal wszystkich miastach wojewódzkich w Polsce spadnie liczba mieszkańców, w Warszawie nadal będzie wzrost".

Od nowego roku wszystkie dzieci urodzone w Miasto Stołeczne Warszawa otrzymają pamiątkowe body! Przy rejestracji dziecka...

Posted by Hanna Gronkiewicz-Waltz on 4 stycznia 2016
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE