5 produktów, które pomogą zasnąć Twojemu dziecku

Czasami trudno jest sprawić, aby nasze pociechy wreszcie zasnęły. Próbujesz wszelkich znanych Ci sposobów i „sztuczek” jednak mimo starań dziecko nadal jest niespokojne a odkrycie powodu jego niepokoju bywa bardzo trudne. Z pomocą mogą przyjść rozwiązania proponowane przez producentów z branży dziecięcej. Poniżej przedstawiamy 5 produktów, które zostały zaprojektowane specjalnie, aby ułatwić Twojemu dziecku zasypianie i zapewnić zdrowy, spokojny sen.

Zdrowa pościel
Dorosła osoba śpi w ciągu doby przeciętnie około 8 godzin. Dzieci śpią znacznie dłużej. Często nie zdajemy sobie sprawy, że istotny wpływ na zdrowy sen może mieć dobrej jakości pościel. Całą noc spędzamy przytuleni do poduszki i owinięci kołdrą. Jakość materiałów z jakich jest wykonana pościel może mieć ogromny wpływ na poziom naszego snu. Pościel dziecięca firmy Kieczmerski wykonana jest w 100% z polskiej bawełny, która nie powoduje żadnych alergii ani obrażeń w zetknięciu ze skórą niemowlęcia. Solidne wykonanie, wesołe, kolorowe wzorki sprawią, że Twoje dziecko chętnie zanurzy się w świecie sennych marzeń.
Huśtawka hybrydowa do usypiania
Podczas spacerów dziecko szybko przyzwyczaja się do zasypiania w wózku, który „podskakuje” na nierównościach terenu. Po powrocie do domu dziecko oczekuje, że jego łóżko nadal będzie się poruszać . Aby bujanie kołyską dziecka nie ograniczało Cię niepotrzebnie, rozwiązaniem może być automatyczna huśtawka do usypiania. Ważne, by przy wyborze tego typu produktu zwrócić uwagę na cichą pracę napędu. Huśtawka hybrydowa hipopotam Dumel wykorzystuje napęd magnetyczny dzięki czemu jest prawie bezgłośna oraz bardziej wytrzymała ze względu na brak tarcia elementów. Twoje dziecko szybko zaśnie w wygodnej pozycji.
Poduszka ułatwiająca oddychanie
Odpowiednią pozycję ułatwiającą zaśniecie niemowlakowi zapewni poduszka dla niemowlaka Klin firmy FikiMiki. Swoim kształtem sprawi, że główka dziecka podczas snu będzie nieco wyżej niż reszta ciała co ułatwi oddychanie i zapobiegnie ulewaniu się pokarmu. Wykonana jest z wentylowanej pianki poliuretanowej a sama poduszka posiada otwory gromadzące powietrze dzięki czemu poduszka nie przegrzewa się a główka dziecka nie poci się. Pokrowiec poduszki wykonany jest z materiałów najwyższej jakości zapewniających bezpieczny kontakt ze skórą dziecka dzięki czemu otrzymała ona atest Oko Test Standard.
Karuzela do łóżeczka z dźwiękiem
Zabawki wiszące nad łóżeczkiem dziecka świetnie absorbują jego uwagę i pobudzają wyobraźnię. Firma Taf Toys kładzie szczególny nacisk na rozwój muzyczny dziecka dlatego produkowane przez nich karuzele dodatkowo posiadają możliwość odtwarzania łagodnych utworów muzyki klasycznej m.in. Mendelssohn, Schubert, Bizet oraz odgłosów natury co ułatwi dziecku spokojny sen.
Materac kokos-pianka-gryka
Materac dla dziecka jest bardzo istotnym elementem wspomagającym sen, zwłaszcza w okresie dorastania. Odpowiedni rozwój organizmu w nocy zapewni zdrową przyszłość Twojemu dziecku. Firma Fiki Miki produkuje materace antyalergiczne, antypodowe i przeciwodleżynowe. Posiadają właściwości wspomagające leczenie wad już istniejących oraz zapobiegają wadom kręgosłupa. Na warstwy materaca składa się pikowane pokrycie z delikatnej i trwałej tkaniny, nakładka lecznicza z naturalną łuską gryczaną, pianka poliuretanowej, silikonowe włókno klimatyzujące oraz włókno kokosowe, mata z naturalnego włókna kokosowego, silikonowe włókna klimatyzujące materac. Takie zestawienie ułatwi dziecku zdrowy sen w prawidłowej pozycji oraz zapobiegnie zagrożeniu powstawania wad kręgosłupa w czasie snu.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE