Nie rozstaje się z telefonem, zakłada hasło na komputer. 10 sygnałów, że twój partner/partnerka Cię zdradza

Prawo autorskie: akz / 123RF Zdjęcie Seryjne
Prawo autorskie: akz / 123RF Zdjęcie Seryjne
Twój facet dziwnie się zachowuje? Czujesz, że coś jest nie tak? Nie zwraca na Ciebie uwagi? A może przeciwnie – od jakiegoś czasu zasypuje Cię komplementami i czułymi słówkami?

Bez względu na to, co zmieniło się w zachowaniu Twojego partnera – niepokoi Cię już samo to, że coś się zmieniło, prawda? Zanim jednak pomyślisz „facet mnie zdradza” sprawdź 10 sygnałów, które mogą świadczyć o niewierności Twojego ukochanego.

Spędza przed lustrem więcej czasu...
Do tej pory wyłącznie t-shirt i jeansy. Na wspólne zakupy nie dało się go namówić, a o pójściu na siłownię nie ma co wspominać. Teraz nowe ciuchy, regularne ćwiczenia i długie minuty spędzane przed lustrem? Może po prostu chce zmienić styl, a może… cóż – może po prostu ma kogoś „na boku”.

"Muszę zostać dłużej w pracy..."
Klasyka. I może faktycznie musi zostać dłużej w pracy, ale… 3 razy w ciągu tygodnia? Wcześniej mu się to nie zdarzało, prawda? No właśnie.

Nie rozstaje się z telefonem...
Zauważyłaś, że nawet do toalety zabiera telefon? Już nie wspominając o tym, że w nocy trzyma go pod poduszką? I nagle dostęp do niego zablokował hasłem? Na Twoje pytanie „dlaczego” udziela wymijającej odpowiedzi? Cóż, kiedy mężczyzna zdradza, często zachowuje się w podobny sposób.

Nie odbiera przy Tobie telefonów...
Kiedy dzwoni jego telefon - albo odrzuca połączenie, albo wychodzi do drugiego pomieszczenia. Na pytanie "kto dzwonił" mówi, że albo pomyłka, albo kolega z pracy...Ale czemu zatem nie może odebrać przy Tobie? Wcześniej przecież nie miał z tym problemu...


"Nie dotykaj mojego komputera!"
Komputer, telefon, czy inny sprzęt za pomocą którego można się komunikować . Do tej pory nie było problemu – „pożyczałaś” nawet bez pytania. Od pewnego czasu Twój luby zaczyna jednak reagować niespotykaną wcześniej agresją, gdy zbliżasz się do jego „cacka”? Acha…coś się dzieje!

Zawsze pamięta, żeby się wylogować...
Wystarczy, że się zbliżasz, On, lekko przestraszony - natychmiast wylogowuje się z Facebooka, poczty i innych serwisów...I jeśli do tej pory zawsze tak robił - oczywiście nie ma problemu! Jeśli jednak zachowuje się tak od niedawna - musi coś (lub kogoś) ukrywać.

"Nie dziś...jestem wykończony..."
Wasze życie seksualne jeszcze do niedawna było bez zastrzeżeń – bez względu na porę dnia i stopień zmęczenia. Teraz Twój luby (mimo Twoich usilnych starań) wciąż nie ma ochoty? Wcale nie twierdzimy, że brak ochoty na seks musi oznaczać zdradę (powodów może być mnóstwo np. depresja), ale cóż… może.

Kiedy znika na dłuższy czas...
Nagle wszyscy jego koledzy mają problemy? I tylko Twój partner jest w stanie pomóc im je rozwiązać? A dla Ciebie nie ma czasu wykręcając się natłokiem obowiązków? Tak, to z pewnością jedna z oznak, że nie jesteś jedyna…

Kiedy z konta znikają pieniądze...
Nie ma co ukrywać – utrzymanie kochanki zapewne do najtańszych nie należy. Kwiatki, prezenciki, pokój w hotelu to niemałe wydatki. Kiedy zauważysz, że z konta w tajemniczy sposób znikają Wasze pieniądze, a Twój partner na Twoje pytania udziela wymijających odpowiedzi typu „nie ważne…”, „nie pamiętam…”, „były mi potrzebne…” – powinnaś zacząć się martwić.

Nieustannie Cię komplementuje...
Właśnie tak! Jeśli Twój partner do tej pory nie był zbyt wylewny w okazywaniu uczyć, a nagle zaczął prawić Ci komplementy i obsypywać czułymi słówkami - to znak, że może dziać się coś niedobrego. Niewierny partner by zagłuszyć swoje wyrzuty sumienia, a także uśpić Twoją czujność może stać się "idealnym" partnerem!

A co z kobiecą intuicją? No właśnie! Jak wynika z badań, większość kobiet, które przyłapały swoich partnerów na zdradzie, o niewierność podejrzewała ich na długo przed pojawieniem się jakichkolwiek sygnałów...
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE