Ten film podbił serca internautów. Zobacz jak maleńki chłopiec reaguje na koniec bajki

Fot. Screen  z Youtube [url=https://www.youtube.com/watch?v=AIEeakeXvMM]leesedanielle[/url]
Fot. Screen z Youtube leesedanielle
Nikt z nas nie lubi momentu, kiedy kończy się świetna książka. Niedawno serca Internautów podbił film przedstawiający malucha, który szczególnym smutkiem reaguje na ostatnią stronę ukochanej bajki. Niezależnie od tego kto i który raz mu ją czyta, rozpacz za każdym razem jest tak samo duża. Sami zobaczcie!

Film ten obowiązkowo powinni zobaczyć rodzice, którzy nie widzą sensu w czytaniu małym dzieciom! Specjaliści zalecają czytanie maluchom już od urodzenia. Oswajając dziecko z książkami od pierwszych miesięcy życia, zwiększamy szansę na to, że potem samo z chęcią będzie oddawało się lekturze. Ponadto sam moment czytania pozwala pogłębić kontakt z dzieckiem i jest bardzo przyjemnym doświadczeniem.

Badania potwierdzają, że głośne czytanie zaspokaja emocjonalne potrzeby malucha i pomaga zbudować mocną więź między rodzicem a dzieckiem. Czytając wspieramy rozwój psychiczny dziecka, rozwijamy jego wyobraźnie, poprawiamy koncentrację, uczymy języka i powiększamy zasób jego słów. Nie można też zapominać o tym, że dzieci po prostu bardzo lubią słuchać opowieści przekazywanych im przez bliskich. Okrzyknięty najmniejszym molem książkowym, chłopczyk z filmu, jest tego dobrym przykładem!
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE