Niech tornister będzie wsparciem dla pleców Twojej pociechy!

Fot. Materiały prasowe
Fot. Materiały prasowe
Rozpoczyna się rok szkolny, a dzieciaki powoli przygotowują się do rozpoczęcia nauki i podjęcia nowych obowiązków po wakacyjnej przerwie. Rodzice dbają, by szkolna wyprawka była jak najlepsza dla dziecka, a z kolei ich pociechy z radością przyglądają się nowym przyborom, które już niebawem zapakują do swoich tornistrów.

Niech moda idzie w parze z bezpieczeństwemNajważniejszą troską rodziców jest zapewnienie dziecku bezpieczeństwa w każdym aspekcie życia.
Również kwestia doboru tornistra jest bardzo istotna i nie powinno się podejmować decyzji bez przemyślenia, jakie cechy powinien mieć tornister skrojony na miarę dziecka. Nie warto decydować się na zakup jedynie pod wpływem impulsu, czy też gustu dziecka, choć niewątpliwie ładny wygląd tornistra sprawi dziecku przyjemność i będzie jednym z wielu powodów, dla którego chętnie założy tornister i wyruszy w drogę do szkoły.
Trzeba pomyśleć o fakcie, że przez pięć dni w tygodniu, dziecko będzie nosiło na plecach podręczniki, zeszyty do szkoły, co niestety oznacza niebezpieczeństwo obciążenia nadal rosnącego kręgosłupa. Dlatego dokonanie odpowiedniego wyboru, zdejmie z ramion rodzica obawy o bezpieczeństwo przeciążonych pleców i groźby wystąpienia w przyszłości wad postawy u dziecka.
Ergonomiczny, czyli najlepiej dobrany dla zdrowia i wygody
Fakt, że dziecko praktycznie przez 175 dni w ciągu roku, będzie dwa razy w ciągu dnia, przez pięć dni w tygodniu, nosić nosić na plecach niemały ciężar sprawia, że konstrukcja tornistra jest najważniejszą kwestią. Tornister najlepiej dopasowany powinien nie tylko jak najmniej obciążać kręgosłup, ale i wygodnie do niego przylegać. Co więcej, ergonomicznie dopasowane plecki tornistrów Herlitz, komfortowo układają się zapewniając idealną sztywność i stabilność, w kontakcie z ciałem dziecka. Zintegrowane, regulowane szelki zapewniają odpowiednią dystrybucję ciężaru, przez co zawartość staje się łatwiejsza do przeniesienia, a sama konstrukcja zapewnia optymalną wentylację podczas noszenia.
Trwałość i bezpieczeństwo
Wyboru tornistra zazwyczaj dokonuje się raz w roku. Jeśli posłużyć ma on nie tylko w ciągu trwania roku szkolnego, ale znacznie dłużej, warto zwrócić uwagę na te cechy, które gwarantują produktom Herlitz prawdziwą trwałość. Wysokiej jakości materiały sprawiają, że bez obaw można zapakować do środka to, czego uczeń akurat potrzebuje do szkoły. Tornistry są wytrzymałe, więc przy standardowym użytkowaniu nie grozi im uszkodzenie. Ponieważ wykonano je z wysokiej jakości poliestrowo-nylonowych materiałów, tornistry odporne są na ścieranie i rozdarcia. W dodatku są bezpieczne ponieważ nie zawierają substancji mogących wpływać negatywnie na zdrowie dziecka. Wszystkie modele posiadają niezawodną ochronę przed wilgocią iwodoodporną powłokę, więc nawet jeśli w drodze dziecko złapie rzęsisty deszcz, parasol ochroni głowę malca, a tornister szkolny dobytek ucznia.

Dziecko widoczne po zmroku
Jedną z wielu zalet tornistrów Herlitz, jest ich doskonała widoczność w ciemności. Ze względu na bezpieczeństwo dziecka, szczególnie w miesiącach zimowych, gdy zmrok zapada znacznie szybciej, tornistry oznakowane są odblaskowymi elementami. Spełniają one swoją funkcję lepiej niż odblaskowe znaczniki na ramiona, ponieważ osoba kierująca pojazdem, już z daleka jest wstanie dostrzec poruszające się dziecko. Wszystkie tornistry Herlitz wyposażone są w wysokiej jakości odblaski 3M™ Scotchlite™. Dla maksymalnego bezpieczeństwa umieszczone zostały nie tylko na przodzie i bokach tornistra ale również na szelkach. Dodatkowo znajdują się one w klapie tornistra.
Ergonomiczne, trwałe, bezpieczne oraz … piękne
Oto cechy które wyróżniają tornistry Herlitz spośród wielu innych dostępnych na rynku. Skoro rodzice dokonują wyboru ze względu na trzy pierwsze cechy, niech i dziecko dołoży swój głos, na temat wyglądu wymarzonego tornistra. A takie połączenie jest naprawdę możliwe! Herlitz dokłada wszelkich starań nie tylko względem najwyższej jakości, ale i wyglądu, który zadowoli najbardziej wybrednego małego konsumenta. Spośród różnych ciekawych motywów, zarówno chłopcy jak i dziewczynki znajdą swój wymarzony tornister. Co roku tworzone są nowe kolekcje, które uwzględniają różnorodne motywy, zgodne z obowiązującymi trendami, łącząc design z bezpieczeństwem i funkcjonalnością.

Wybierz tornister dla siebie :)

Posted by herlitz Polska on 31 sierpnia 2015
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE