Szkolne zakupy w sieci

Fot. Flickr/[url=https://www.flickr.com/photos/angeliasphotography/14872046710/]Angelia Sims[/url] / [url=http://bit.ly/CC-BY-SA-2]CC BY-SA[/url]
Fot. Flickr/Angelia Sims / CC BY-SA
Wrzesień zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim staje przed nami wyzwanie – skompletować wyprawkę idealną dla naszego dziecka i łaskawą dla naszego portfela. Zdaje się, że w dobie internetu można zaoszczędzić nie tylko pieniądze, ale i czas. Tylko... co wybrać?

Coraz więcej rodziców decyduje się na zakupy online, gdzie ceny podręczników bywają od 10% do 20% tańsze w porównaniu z księgarniami tradycyjnymi. Dodatkowym atutem zakupów w sieci jest oszczędność czasu – nie tylko nie wychodzimy z domu, kupujemy po prostu wszystko w jednym miejscu. Właśnie dlatego największą popularnością cieszą się sklepy, w których obok podręczników rodzice zakupią również wyprawkę.

Szacuje się, ze średnia cena wyprawki szkolnej dla jednego dziecka to koszt ok 700 zł. Co wchodzi w jej skład? Poza zestawem podręczników z ćwiczeniami na pewno artykuły papiernicze, takie jak zeszyty, kredki czy farby, oraz tornistry, które okazują się największym wydatkiem dla rodziców.
Klienci Merlin.pl, jednego z największych sklepów internetowych w Polsce, wybierają najczęściej plecaki marek, takich jak Herlitz, Starpak, Easy, PASO czy B&S. Potwierdza to Katarzyna Krzysztofiak, Kierownik ds. zakupów w dziale artykuły papiernicze.
Katarzyna Krzysztofiak
Kierownik ds. zakupów w dziale artykuły papiernicze

Rodzice wybierają marki, które oferują tornistry w rozsądnej cenie, ale jednocześnie dobrej jakości, czyli produkty zapewniające komfort i bezpieczeństwo naszych dzieci. Liczy się przede wszystkim ergonomia oraz wyprofilowane i usztywniane plecy. Tylko dobrze wykonane tornistry zabezpieczają nasze dzieci przed skrzywieniami kręgosłupa, a odpowiednio dobrane odblaski czynią je widocznymi na drodze. Nie zapominajmy, że w grę wchodzą również trendy! Dzieci coraz częściej wiedzą, co jest w danym sezonie modne. Np. miłośnikom sportu możemy zaoferować kolekcje kibica, a fanom kreskówek produkty z superbohaterami.Przegotowując dzieci do szkoły, stawiamy przed sobą wiele celów – szukamy produktów dobrej jakości w przyzwoitych cenach i chcemy, by nasze dziecko było zadowolone, by z pozytywnym nastawieniem przekroczyło próg szkoły. Gorący sierpień i zatłoczone przed rokiem szkolnym centra handlowe nie ułatwiają sprawy, zniechęcają do rodzinnych zakupów. Wszystko wskazuje na to, że przeklikanie się przez kilka stron dobrze wyposażonego sklepu internetowego jest lepszym wyborem – realizujemy wszystkie cele i, co bardzo ważne, w domowej atmosferze spokoju, razem z dzieckiem wybieramy produkty, które oswoją je z wizją nowych szkolnych wyzwań.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE