Niemowlę z granatem zamiast grzechotki? To nie jest filmowa fikcja, ale rzeczywistość

Fot. Screen z Twittera [url=https://twitter.com/Terror_Monitor/status/630065742554116096]Terrormonitor.pl[/url]
Fot. Screen z Twittera Terrormonitor.pl
Karabin i granat jako dziecięce zabawki? Zdjęcie tego maleństwa obiegło cały świat. Tak wygląda nowa fala rekrutacji terrorystów w Indonezji. Media na całym świecie huczą, wszyscy są oburzeni. Taka rzeczywistość po prostu przeraża.

Kto zrobił to zdjęcie? ISIS. Organizacja terrorystyczna, która utworzyła "Państwo Islamskie" na terenie Syrii i Iraku. Jej metody zszokowały świat. To nie tylko masowe morderstwa i egzekucje. Wiadomo, że ISIS szkoli do walki i posyła w bój z bronią w ręku już kilkuletnie dzieci.

Zdjęcie noworodka, obok którego zamiast zabawek leży karabin i granat jest bulwersujące. Nie trzeba dodawać, że budzi także przerażenie. Już tak małe dzieci są rekrutowane i z wiekiem szkolone na terrorystów. Obok dziecka leży kartka z napisem "Wujkowie i ciocie! Przylećcie do Syrii na dżihad, gdziekolwiek jesteście".
Indonezja to kolejne państwo, w którym ISIS rozpoczęło swoje działania rekrutacyjne. Co prawda rząd stara się robić wszystko, żeby zatrzymać ten proceder, jednak jak widać na zdjęciu powyżej, odnosi na tym polu marne skutki. Dodatkowo media donoszą, że setki Indonezyjczyków dołącza do ISIS.

Źródło: onet.pl
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE