Biurko - dziecięce centrum dowodzenia

Fot. Materiały prasowe / Meble Moll


Rodzice szczególnie dbają o harmonijny rozwój swoich dzieci, przywiązując ogromną wagę do troski o ich sprawność fizyczną, zdrowe odżywianie, odpowiednią ilość snu. Dbają o to, by pociecha była zdrowa, szczęśliwa, a także rosła w bezpiecznym i przytulnym otoczeniu, wśród najbliższych. Aby dostosować dziecięce wnętrza do gustu małego mieszkańca, oraz zapewnić to, co jest najważniejsze z punktu widzenia rodzica, czyli bezpieczeństwo dziecka, należy postawić na przemyślane i sprawdzone rozwiązania. Pokój małego człowieka to nie tylko szafy mieszczące niezliczoną ilość ubrań, półki na ukochane pluszaki czy wygodne łóżko. To także biurko, przy którym mały naukowiec będzie bawił się i odkrywał świat, poszerzając swoje zainteresowania oraz ćwicząc nowo nabyte umiejętności.


Biurko przyjazne dziecku
Nie tylko młodzież szkolna poświęca wiele czasu, siedząc przy biurku nad książkami. Młodsze pociechy również siedzą pochylone nad interesującymi zajęciami. Czy są to puzzle, kolorowanka czy zabawka wciągająca na długi czas, dziecko musi siedzieć wygodnie, nie obciążając nadmiernie kręgosłupa. W tej kwestii niezwykle istotne jest dopasowanie mebli w pokoju do potrzeb dziecka, a nie na odwrót. Tylko mądrze dobrane biurko czy krzesełko będzie długo służyło malcowi, zapewniając nie tylko komfort użytkowania, ale bezpieczeństwo dla rozwijającego się kręgosłupa. I nie jest to wcale trudne do osiągnięcia, jeśli czerpie się z rozwiązań, które powstały dokładnie pod kątem potrzeb najmłodszych. Te cechy bez wątpienia posiadają meble Moll, znajdujące uznanie zarówno w oczach rodziców, jak i dzieci.
Zdrowie i wygoda to najlepsze połączenie
Widok uwieszonego dziecka na niedopasowanym biurku na pewno nie ucieszy żadnego rodzica. Zatem gdy tylko przychodzi czas na podjęcie decyzji, jaki mebel stanie się swoistym centrum dowodzenia w pokoju dziecka, warto przyjrzeć się najlepszym rozwiązaniom. Meble Moll - zarówno biurka jak i fotele, przeznaczone są do pracy, nauki i zabawy, już od najmłodszych lat.

Zarówno biurka, szafki i fotele będą zdobiły pokój dziecka. Kolorowe elementy ożywiają wygląd mebli, łącząc klasyczne barwy z nowoczesnym designem. To sprawia, że niemały wydatek, jaki rodzice chcą przeznaczyć na meble się opłaci, ponieważ te będą funkcjonowały w pokoju dziecka przez wiele lat, nawet gdy pojawi się nowa koncepcja na wystrój wnętrza. Doskonałym połączeniem cech, jakie oferują te meble, jest ich piękno i uniwersalizm. To nie standardowe komplety, jakie często spotykane są w domach Polaków, meble Moll to coś więcej niż meble, które wymienia się przy kolejnym remoncie pokoju dziecka. Piękno nie jest oczywiście jedynym atutem mebli Moll, jeszcze ważniejsza jest ich funkcjonalność.
Ergonomiczne meble na lata
Fantastycznym pomysłem, który poprawi humor rodzicom planującym wydatek na urządzenie pokoju dziecka, jest w perspektywie najbliższych lat, możliwość dostosowania biurka do wieku dziecka. Regulowane biurka z pewnością nadążą za Waszą pociechą. Wystarczy zmodyfikować wysokość mebla, aby zachować idealną pozycję dziecka podczas czynności wymagających siedzenia przy biurku. System regulacji kąta nachylenia blatu, umożliwia utrzymanie prawidłowej postawy podczas pracy lub zabawy.
Należy zwrócić szczególną uwagę na krzesełko, na którym zasiądzie dziecko. Ważne jest, by chroniło ono przed deformacją kręgosłupa. Obrotowe krzesła pozwalają na regulację wysokości i wysunięcia siedziska, ułatwiając dziecku zachowanie prawidłowej postawy przy biurku. Poza tym nie trudno będzie utrzymać ład i porządek w papierach czy książkach należących do dziecka, jeśli zamontowana zostanie nadstawka w celu zyskania dodatkowej powierzchni roboczej. Można również dobrać mobilne kontenery z obszernymi szufladami, w których dziecko bez trudu odszuka odłożone przedmioty. Powierzchnię biurek śmiało można zaaranżować tak, aby mimo lekkiej konstrukcji, była ona jak najbardziej wydajna. W dodatku zastosowanie stabilnych nóżek zagwarantuje przede wszystkim bezpieczeństwo użytkowania, a rodzicom ułatwi utrzymanie pod meblem porządku.
Piękno, zdrowie, bezpieczeństwo
Meble Moll gwarantują połączenie powyższych cech w produktach. Wysoką jakość tych produktów potwierdzają liczne oznaczenia. Biurka dziecięce uhonorowano odznaką " Blue Angel" (przyjazne dla środowiska) i "GS Symbol" (bezpieczeństwo). Ponadto meble Moll otrzymały w teście konsumenckim Stiftung Warentest najwyższą punktację w swojej kategorii. Poza tymi wyróżnieniami, najlepszą rekomendacją jest to, że meble Moll poprzez świadomy wybór trafiają do królestwa dziecka.

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Syndrom końca wakacji daje wam w kość? Oto 5 taktyk na przetrwanie
0 0USG połówkowe jest najważniejszym badaniem w ciąży. Zobacz, czego możesz się dowiedzieć