Telefon z przyszłości. Bezpieczne rozwiązanie dla dzieci, które zawsze pozostaną w Twoim zasięgu

Fot. Materiały prasowe
Nowe technologie, w życiu naszych dzieci, już nie dziwią. Maluchy używają tabletów, komputerów, smartphon-ów. Często nie mogą się bez nich obejść, a granica wieku w jakim zaczynają z nich korzystać przesuwa się w dół.

Chcemy mieć z dziećmi nieustanny kontakt. Chcemy wiedzieć gdzie są, co robią i kiedy wrócą do domu. Jednak często uważamy, że są za małe by kupić im telefon komórkowy. Czy jest w takim razie jakieś rozwiązanie? Jest! To Wristy. Prosty w obsłudze, bez problemu poradzi sobie z nim każde dziecko. Nie ma dostępu do internetu, więc nie ma zagrożenia, że maluch zamiast używać telefonu do kontaktu z nami, będą zajmować się szperaniem w sieci i że zapomni po szkole wyłączyć tryb cichy.

Zegarko - telefon
Z wyglądu przypomina zegarek. Ma ciekawy design, który przyciąga uwagę, zwłaszcza kolorystyką. Jego proste kształty sprawiają, że pasuje do każdego. Możliwość wymiany paska jest jego dużym atutem, swobodnie możemy dopasować go do ubioru.

Czym dokładnie jest Wristy? To nadgarstkowy, samodzielny telefon komórkowy. Jest przeznaczony dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat. Wyglądem przypomina zegarek, dlatego maluchy mają go zawsze przy sobie - na ręce, bez względu na to czy grają w piłkę, czy biegają po podwórku.
Jego największym plusem jest to, że służy do - komunikacji. Czyli nie mamy tu możliwości grania w gry, pisania sms-ów, czy korzystania z internetu. Wristy ma jedno przeznaczenie - możliwość kontaktu z dzieckiem. Nie musimy już kupować dziecku smartphona i martwić się, że gdy nas nie ma, to godzinami wpatruje się w ekran. Wristy przechytrzył dzieci!


W telefonie możemy zapisać 4 numery, z którymi będzie kontaktował się użytkownik. Dodatkowo można skorzystać, w sytuacji zagrożenia, z numeru SOS czyli 112. Wszystkie rozmowy odbywają się w trybie głośnomówiącym.

Jak już wspominałam mamy możliwość wymiany paska, który jest dostępny w wielu kolorach m.in. biały, czarny, niebieski, różowy. Istnieje także możliwość noszenia Wirsty na szyi (smycz) lub na klipsie, który można przyczepić do ubrania.
W związku z tym, że telefon jest przeznaczony dla najmłodszych, to jego obsługa jest dziecinnie prosta. Uruchamiamy go poprzez wciśnięcie dużego przycisku. Na ekranie zobaczymy 4 cyfry i dwa pola - zielone - do nawiązywania połączenia i czerwone - do jego kończenia. Pod każdym numerkiem znajduje się inny kontakt, zakodowany tam wcześniej przez nas.

Jakie są plusy takiego urządzenia?
1. Dziecko ma go zawsze przy sobie
2. Mimo braku dźwięków, telefon zawsze wibruje
3. Prosty w obsłudze
4. Służy do kontaktu z rodzicami/opiekunami
5. Ma możliwość wymiany paska
6. Dziecko może go mieć przy sobie w każdej sytuacji
7. Nie ma dostępu do internetu, co uniemożliwia dzieciom korzystanie z niego bez naszego nadzoru
8. Ma nowoczesny design
9. Jest niewielki i pasuje na każdą rączkę
10. Umożliwia dziecku natychmiastowy kontakt z numerem alarmowym i pozwala na lokalizowanie urządzenia poprzez dodatkową usługę www.gdziejestdziecko.pl firmy Locon..
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE