Zarabiaj przez internet, tylko nie daj się nabrać na kuszące szybką kasą oferty

Fot. Pixabay/ [url=http://pixabay.com/pl/blogi-blogger-urz%C4%85d-biznesu-336376/]Unsplah[/url] / [url= http://pixabay.com/pl/service/terms/#download_terms]CC O[/url] Czy słyszałaś o programach partnerskich?
Fot. Pixabay/ Unsplah / CC O Czy słyszałaś o programach partnerskich?
Jak już jesteś w domu z dzieckiem, masz dostęp do Internetu, to dlaczego nie wykorzystać tej sytuacji do zarobienia pieniędzy? Nie musisz mieć od razu własnej działalności, wystarczy, że podpiszesz uczciwą umowę.

Internet roi się od ogłoszeń, które oferują łatwy zarobek. Według proponowanych form zarabiania nawet dwóch tysięcy złotych miesięcznie, wystarczy jedynie wysyłać lub czytać maile. Nie ma jednak, co się łudzić. Gdyby, to było faktycznie możliwe, to większość ludzi siedziałaby w domu i zarabiała w sieci.

Oczywiście, że przez internet da się zarobić, tylko na początek trzeba wiedzieć, jak to robić, a raczej jak nie robić.

Nie daj się oszukać
Mądrzejsi w tym temacie ode mnie przestrzegają przed ofertami, które dają możliwość zarabiania na wysyłaniu maili. Dlaczego? Po pierwsze chociażby dlatego, że programiście napisanie programu rozsyłającego wiadomości pocztą elektroniczną do milionów ludzi, zajmie zaledwie 15 minut. W tym przypadku chodzi tylko i wyłącznie o „użycie” twojego komputera do spamowania. To adres twojego komputera, a nie firmy proponującej współpracę, trafi na czarną listę. Poza tym możesz zapomnieć o jakichkolwiek pieniądzach za wykonaną pracę.

Inna sprawa, że najczęściej za przeczytanie maila proponowana stawka to 1 grosz lub 0,25 grosza. Za zapisanie się dostajesz złotówkę i po roku okazuje się, że może uzbierałaś niecałe 3,50 złotych. Co więcej firmy zastrzegają sobie, że wypłaty wynagrodzenia dokonają po uzbieraniu jakiejś kwoty, np.: dziesięciu złotych. Nie daj się nabrać.


Program partnerski
Tak naprawdę, jeśli chcesz zarabiać przez internet poszukaj uczciwych programów partnerskich, które oferuje coraz więcej firm, także tych bardzo poważnych i znanych, inwestując w ten sposób w reklamę. Bardzo często taką ofertę proponują banki. Na czym polega program partnerski? Jest to nic innego jak proponowanie usług czy produktów danej firmy innym użytkownikom sieci. Ważne jest, by zwrócić uwagę na markę firmy, która taki program oferuje. Im jest bardziej uznana i rozpoznawalna, tym łatwiej przekonać ludzi do skorzystania z jej usług.
Przykładowo jeden z banków za pozyskanie klienta, który założy konto płaci około 35 złotych. Oferta banku jest bardzo korzystna, bank znany, nietrudno zebrać chociażby 10 osób w miesiącu. Łatwo obliczyć, że z takiego jednego programu partnerskiego można zyskać 350 złotych. Co ważne, prowizja za klienta, którego uda się przekonać do kredytu jest jeszcze wyższa. Jeśli masz wykształcenie ekonomiczne, ta oferta może okazać się dla ciebie idealną. Chociaż jest ona dobra nie tylko dla ekonomistów, każdy może spróbować swoich sił. Jeśli widzisz potencjał w ofercie danej firmy, jesteś do niej przekonana w 100%, możesz spróbować zarobić.

Jak to zrobić?
Wystarczy znaleźć program partnerski i postępować zgodnie z ustaloną przez firmę procedurą. Przesłać wszystkie dane, których wymagają. W ten sposób uzyskujesz dostęp do reklamowych materiałów danej firmy. W przypadku, gdy dodatkowo masz swoją stronę internetową, prowadzisz bloga, to umieszczenie reklam w związku z podjęciem współpracy, nie powinno stanowić dla ciebie żadnego problemu. Nie musisz mieć od razu strony www, możesz na początku jedynie ograniczyć się do przesyłani maili z ofertą. Nie rób jednak tego na oślep, trafiaj do osób, które twoją propozycją mogą się zainteresować.

Nie warto oczywiście ograniczać się jedynie do jednej firmy, z którą podejmujesz współpracę. Jeśli czujesz, że produkty oferowane przez program partnerski mogą znaleźć odbiorców w twoim otoczeniu, to nie zastanawiaj się i podejmuj wyzwanie. Początki na pewno nie będą łatwe i nie ma co spodziewać się wielkich pieniędzy, ale z czasem, kto wie, może to okazać się twoim sposobem na pracę zarobkową.

Na co zwrócić uwagę?
Aby nie dać się oszukać zapoznając się z programem partnerskim warto zwrócić uwagę na kilka istotnych rzeczy.

1. Czy program opiera się ona na powszechnie znanej i solidnej marce, wzbudzającej zaufanie.
2. Przeczytaj uważnie regulamin, tam znajduje się wiele haczyków, chociażby tych związanych z wypłatą wynagrodzenia. Może się na przykład okazać, że pierwsze pieniądze zobaczysz dopiero po trzech miesiącach pracy.
3. Poszukaj opinii na temat serwisu, z którym chcesz współpracować. Zrób to dokładnie, by nie trafić jedynie na te, które pisze osoba związana z serwisem.
4. Sprawdź czy promowanie danego produktu jest legalne w naszym kraju.
5. Upewnij się, że firma oferująca program partnerski jest wypłacalna. Poszukaj osób, które zarobiły współpracującą z daną marką.

I to wszystko. Usiądź wieczorem przed komputerem, poszukaj programów partnerskich, wybierz te, które swoją ofertą przekonuję do siebie i na których możesz zarobić realne pieniądze. Możesz zacząć chociażby od jutra.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE