Na spacer. Gotowi. Start. Czyli jak ułatwić sobie czas spędzony na świeżym powietrzu z dzieckiem z OKT kids

Fot. Materiały prasowe
Fot. Materiały prasowe
Wiosenne niezbędniki na podróże małe i duże .Nie ma lepszej pory na spacerowanie niż wiosna. Słońce właściwie siłą wyciąga nas z domu. A my łapiemy oddech wśród parkowych alejek i nadrabiamy towarzyskie bądź książkowe zaległości na placu zabaw. Akcesoria oferowane przez OKT kids mogą ten czas uczynić jeszcze przyjemniejszym.

Oczywiście wiosny nie można sprowadzać jedynie do spacerów. To przecież idealny czas, aby wypróbować fotelik do roweru i wybrać się na pasjonującą dla rodziców i dziecka wycieczkę. A weekendy? Właśnie wiosną są idealną okazją do pikników spędzanych na świeżym powietrzu. Wystarczy przygotować odpowiednio wygodne ubrani, coś do zjedzenia i można ruszać, gdzie oczy, nogi czy kółka poniosą.

Tyle tylko, że wszystko tak pięknie na pierwszy rzut oka wygląda. Aby czas na świeżym powietrzu był bliski ideału, potrzeba nie lada starań, by go takim uczynić. Pomyślmy, o czym myśli mama decydując się na wiosenny długi spacer:

- pieluchy na zmianę,
- ciuszki na zmianę jak się obleje piciem,
- mokre chusteczki, jak się wysmaruje jedzeniem (no i do pupy w razie gdyby),
- jabłuszko w osobny woreczek, banana w osobny, może jeszcze ciasteczka wielo zbożowe do przegryzienia w pojemnik, żeby się nie połamały, i jeszcze jakiś serek i łyżeczkę (lepiej dwie),
- kubek, a może butelkę, a może jedno i drugie, jak się pobrudzi,
- termos z gorącą wodą też by się przydał, żeby wyparzyć kubek, jak wpadnie w piasek,
- ściereczka do wytarcia wózka, bo jak zaschnie jedzenie, to ciężko wyczyścić.

Na pomoc mamie, która zastanawia się jak i gdzie zapakować kubki, łyżeczki, chusteczki i woreczki ze smakołykami, przychodzi OKT kids, znana od wielu lat na rynku marka oferująca akcesoria dla dzieci, przydatne dla rodziców i lubiane przez najmłodszych.
Właśnie z myślą o rodzicach, którzy lubią ze swoimi pociechami spędzać czas wolny na świeżym powietrzu, OKT kids oferuje produkty, które uczynią spacer czy piknik znacznie przyjemniejszym i mniej kłopotliwym.

I właśnie z tego chociażby powodu warto wypróbować miseczkę OKT kids, która posiada specjalną pokrywkę, a w zestawie znajduje się wyprofilowana łyżeczka, którą łatwo utrzymać dziecku w jego małych rączkach.


Innym produktem OKT kids , którego nie powinno zabraknąć podczas wiosennego spaceru jest pojemnik na przekąski. Jest to świetne rozwiązanie dla małego łasucha, który dzięki odpowiedniemu kształtowi może sam trzymać pojemnik. Co ważne pojemnik posiada pomysłowe zamknięcie, tak, by z jednej strony owoce, warzywa, czy inne smakołyki nie wypadały z niego, a drugiej strony dziecko mogło samo wyciągnąć to, na co ma ochotę.
Jeśli zaś chodzi o picie podczas przebywania na dworze OKT kids proponuje idealne rozwiązanie dla rodziców i ich pociechy. Mowa w tym przypadku o bidonie z silikonową słomką, dzięki czemu ustnik jest miękki i bezpieczny dla dziąseł i ząbków. Co ważne, trudno dziecku oblać się zawartością, która w bidonie się znajduje, a ustnik można przed zabrudzeniem schować pod rozsuwaną przykrywką. Jeśli twoje dziecko dostaje jeszcze mleko w proszku, można dodatkowo na spacer zabrać pojemnik oferowane przez OKT kids, który pozwala na odmierzenie pokarmu, a ponadto posiada system ułatwiający jego dozowanie.
Produkty OTK kids spełniają cechy produktów, które idealnie sprawdzają się podczas długich spacerów, a także podczas podróży. Ich dodatkowym atutem są kolorowe i sympatyczne postacie ze świata Hippo umieszczone na miseczkach, czy bidonach, a nawet sztućcach. Dzięki nim dzieci bardzo chętnie z nich korzystają.
Nowa kategoria produktów do karmienia od OKT kids została zaprojektowana i starannie wyselekcjonowana w Polsce. Artykuły wytwarzane są zgodnie z europejskimi normami dzięki czemu gwarantują jakość i bezpieczeństwo. Wszystkie artykuły dostępne są w sieci Tesco.


http://www.okt-kids.pl/Produkty-do-karmienia
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...

KALENDARZ CIĄŻY

TYDZIEŃ PO TYGODNIU

PRZEDSZKOLAK

ROZWÓJ I WYCHOWANIE